2737
2734

کسی میدونه بعدا چطوری باهاش درس یاد میدن ؟یعنی انلاین؟بچه ها و معلم همدیگرو میبینن؟کسی اطلاعاتی بیشتر از گوگل داره ممنون میشم بگه

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فقط برا ابتداییه یا راهنمایی؟

والا نمیدونم دختر من ابتداییه تو گوگل هم زده ابتدایی

عزیز من امروز نصب کردم پسرم دبستانیه اما حین نصب نوشت که به گوشی شما صدمه میزند من ناچار نصب کردم که بچم عقب نیفته امشب یکی از دوستام که معلم هس گفت برنامه ش هکر داره یه چیزا مبتذلی اومده بالا نمیدونم چکار کنم

کدوم برنامه‌شون خوب کارمیکنه که این 

زنداییم بنده خداازصبح درگیره باهاش

تابعدازظهر

لامصب اون تلگراموبازنمیکنن یه بارراحت مردم درس بچشنوبرسن 

😐😐😐حرفی نیست وقتی گوش شنوایی هم نیست
2738
در تلاشیم نصب کنیم نمیشه 

منم هنوز نصب نکردم تو کلاس ما هم بیشتر مامانا نتونستن نصب کنن

من نصب کردم خودمعلم مارواددکرد

اراواسط هفته قراره ازتل بریم روشاد

والامن چشمم اب نمیخوره بدردبخورباشه ایناهیچکدوم قابل قیاس باتل گرام نیستن ونخواهندبود

یه عکس بدی ۷ساعت دانلودبشه 

نصب کردیم ولی همچی مبهمه کسی نییس دررست حسابی توضیح بده چیکار باید کرد!!

معلماا هم ظاهراا از خدااشوون بووده مدارس تعطیل شه

قطع امید کردی؟ .. دم صب طلوع افتاب و نمیخای ببینی ..؟ سرخ و زرد آفتاب موقه غروبو نمیخای ببینی ..؟ ماه و دیدی ؟ نمیخای ستاره هارو ببینی!! شب مهتاب .. اون قرص کامل ماه رو نمیخای ببینی؟؟ .. چشاتو میخای ببندی ؟ از مزه ی یه گیلاس میخای بگزری!!؟نگذر .. من رفیقتم میگم نگذر!!  

من یه جا خوندم پیام رسان روبیکا با اموزش و پرورش تبانی کرده مردمو مجبور به نصبش کنن والا من که چشم اب نمیخوره کاربرد داشته باشه

نصب کردیم ولی همچی مبهمه کسی نییس دررست حسابی توضیح بده چیکار باید کرد!! معلماا هم ظاهراا از خدااشو ...

خوشحالی نداره اتفاقا سردر گم موندیم همه که به فضای مجازی دسترسی ندارند دانش اموزی که روستاست کلاس میریم تعیین تکلیف میکنیم درس نمیخونه چطور باید جبران بشه سالای قبل از 20 بزوری بعضی بین 1تا5 میگرفتند امسال چی بشه؟!!!

خب مثلا چه کار اضافه ای میخوان بکنن که با واتساپ نمیتونستن حتما باید پیام رسانه داخلیو بکنن تو پاچمون😒😒😒

2706