2726
عنوان

مهاجرت به این شهر بنظرتون خوبه یانه🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 1745 بازدید | 41 پست
@گیسوکمندتونم     @لجبازی     @سرسبزخانم     بچه ها سنا تعل ...

حتما به خاطر تاپیک آخرش چند صفجه رف جلو گفتم بهش قفل کم میترکی.  گوش نکرد😫😫😫 هر کی کاربری جدیدشو پیدا کرد منم تگ کنه

گاهی وقتا باید نقطه بذاری.  باز شروع کنی‌... باز بخندی...   باز بجنگی...🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتما به خاطر تاپیک آخرش چند صفجه رف جلو گفتم بهش قفل کم میترکی.  گوش نکرد😫😫😫 هر کی کاربری جد ...

چرا مگ چه مشکلی داشت تاپیکش 

کاش جبر روزگار اجازه میداد بهت بگم چقدر دوست دارم. (f)
2728
مشکلی که نداشت.  ولی حدس میزنم واسهسه تعریف کردن موضوعات سرقرار  تعلیق شده😔

هوم منم همین حدسو میزنم حالا چی میشه چیکار کنیم  

هوم منم همین حدسو میزنم حالا چی میشه چیکار کنیم    

شاید سنا کاربری جدید بزنه و تگمون کنه. باید منتظر بمونیم فعلا چاره ای نداریم

گاهی وقتا باید نقطه بذاری.  باز شروع کنی‌... باز بخندی...   باز بجنگی...🙃
شاید سنا کاربری جدید بزنه و تگمون کنه. باید منتظر بمونیم فعلا چاره ای نداریم

خدا کنه دوباه بیاد. لطفا اگ اومد منم تگ کن  

سلام سنا جون کجایی ازت خبری نیس میگم اگه بخوای میتونیم ما کاربرا ی تاپیک بزنیم بعد قفل کنیم بعد ک از روی صفحه جدیدترین تاپیک برداشته شد تاپیکو باز کنیم بچه هارو تگ کنیم تا۳۰صفحه هم بیشتر نریم جلو ک نره تو داغا تو همون تاپیک نفر بعدیو ک باید تاپیک بزنه اعلام کنیم برای اینکه اثری از تاپیکات برای کاربرا نَمونه میتونیم لینکشو بدیم نی نی یار حذفش کنه  نظرت چیه؟؟

@سناخانووم    

بازآ بازآ هرآنچه هستی بازآ💖💖گر کافر وگبر وبت پرستی بازآ / این دَرگه ما درگه نومیدی نیست💖💖صد بار اگرتوبه شکستی باز آ😥😥
سلام سنا جون کجایی ازت خبری نیس میگم اگه بخوای میتونیم ما کاربرا ی تاپیک بزنیم بعد قفل کنیم بعد ک از ...

عزیزم بچها اومدن تاپیک لیلی بیا اونجا

من به دستای خدا خیره شده معجزه کرد🥺😭❤️خدایا شکررررت🙏🏼بخاطر یه سری مشکلات عشقم منو تنها کذاشت پا گذاشت رو دلش پشت سرشم نگاه نکرد داغون شدم من  بعد چهار ماه باز برگشت هنوزم باورم نمیشه معجزه شد برام اینو بگم دوستای گلم هیچوقت از خدا ناامید نشید خدا خیلی بزرگتر از این حرفاست از این معجزه های قشنک براتون آرزو میکنم که هیجوره باورتون نشه الهی. همیشه خندتون از تهه دل باشه وگربتون ازسر شوق❤️
عزیزم بچها اومدن تاپیک لیلی بیا اونجا

لیلی اسم کاربریه؟

بازآ بازآ هرآنچه هستی بازآ💖💖گر کافر وگبر وبت پرستی بازآ / این دَرگه ما درگه نومیدی نیست💖💖صد بار اگرتوبه شکستی باز آ😥😥
لیلی اسم کاربریه؟

وایساتگت کنم

من به دستای خدا خیره شده معجزه کرد🥺😭❤️خدایا شکررررت🙏🏼بخاطر یه سری مشکلات عشقم منو تنها کذاشت پا گذاشت رو دلش پشت سرشم نگاه نکرد داغون شدم من  بعد چهار ماه باز برگشت هنوزم باورم نمیشه معجزه شد برام اینو بگم دوستای گلم هیچوقت از خدا ناامید نشید خدا خیلی بزرگتر از این حرفاست از این معجزه های قشنک براتون آرزو میکنم که هیجوره باورتون نشه الهی. همیشه خندتون از تهه دل باشه وگربتون ازسر شوق❤️