2737
2734

خودتون یا اقوامتون تا حالا سبزوار زندگی کردین؟؟؟شهرخوبیه؟راضی بودین؟؟

بازآ بازآ هرآنچه هستی بازآ💖💖گر کافر وگبر وبت پرستی بازآ / این دَرگه ما درگه نومیدی نیست💖💖صد بار اگرتوبه شکستی باز آ😥😥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سبزوار شهر خوبیه مردمش خوبن من خودم نیشابور دانشجو بودم و کلی سبزواری داشت خوبن دیگه ولی توقع تهزان رو نداشته باشه تو خراسان فقط یه شهرش مشکل اخلاقی داره که مردمان بدجنس دارن مابقی خوبع 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
2738
پردیس

سبزوار زندگی نکزدم ولی گاهی وقتا مسافرت می رفتم بین راه تو سبزوار موندیم، من که تهران زندگی می کنم نمی تونم سبزوار زندگی کنم✌✌✌

در همه حال خوشحالم حتی اگه دنیا به کامم نباشه  یا درد بکشم.یکسال بزرگتر شدم  پس باید بیشتر بخندم    

[QUOTE=132184533]چرا اونجا؟؟[/QUOTچون اونجا شرایط زندگی میگن بهتره

بازآ بازآ هرآنچه هستی بازآ💖💖گر کافر وگبر وبت پرستی بازآ / این دَرگه ما درگه نومیدی نیست💖💖صد بار اگرتوبه شکستی باز آ😥😥
پردیس

منم پرديسم فاز ٢  

✨دیشب شاهد بحث بین 2 نفر بودم و یکیشون گفت : تو انقدر خودتو نمیبینی که حتی از ظرف بیسکویت روی میز شکسته هاشو برمیداری میگی سالماش باشه برای بقیه.. خواستم بهت بگم حواست اول از همه به خودت باشه، فداکاریهایی که میکنی مرز داره.. اگر از مرزش رد بشی هم خودت رو ازار میده هم بقیه رو.... خودت رو فراموش نکن تو در نهایت فقط خودت رو داری✨.📍📍📍📍📍📍اگر موافق کشتار و ازار حیوانات و مخالف حامی حیوانات هستی اصلا نه من رو ریپلای کن نه سعی کن قانعم کنی وقت من با ارزش تر از همکلام شدن باتوست 🤫📍📍📍📍📍📍عظمت یک ملت و پیشرفت اخلاقی آن را میتوان از نحوه ی برخورد انها با حیوانات قضاوت کرد  «گاندی» 

شوهرم خیلی دلش میخوادبره خانوادش اونجان از اولم اونجا بزرگ شده خیلی تعریف میکنه

اصلااااا جای خوبی نیست 

امکانات کم 

سطح فرهنگ بعضیاشون خییییلی پایینه 

تجدید نظر کن حتما 

فک کن هر چند وقت یبار دعواهای مسخره دارن ک همو میزنن میکشن مثلا بخاطر اینکه به خواهرزنش تیکه انداخته طرف

تو همین سال گذشته حداقل ۱۰تا کشته تو دعوا داشت 

اصلا جای جالبی نیست

2706