2733
2734
عنوان

خاطرات دوران نامزدی

218 بازدید | 6 پست

خانمها حوصلم سر رفته بیایید از خاطرات دوران عقد بگیم اولش خودم مامان من اوایل عقدم گف بابات گفته هر چقد دوس داره بره خونه مادرشوهرت فقط شبا باید بیای خونه حالافک کنم روح بابام هم از این ماجرا خبر نداشت مامانم بنده خدا بخاطر حرف و حدیث مردم اینو گف منم گفتم باشه یه شب مادرشوهر پدرشوهرم از کربلا اومده بودن به منم اصرار کردن گفتن بمون شب که مهمونا رفتن سوغاتی هارو ببینیم منم از خدا خواسته موندم شب هم کلی خوش گذشت 🙈 ولی دوسه روز دیگه مامانم اینا اومدن مادرشوهرمو ببینن زیارت قبولی بگن مادر شوهرم فک میکرد مامانم میدونسته که من شب اونجا بودم به مامانم گف بچه ها هم صبح صبحانه نخورده رفته بودن کلاس صبح بیدار شدم دیدم رفتن ناراحت شدم یعنی اون لحظه 

من شدم سماور در حال جوش

ینی اونشب ک خونه نرفتی مامانت نمیدونست کجا بودی؟ 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ماهم نامزد کرده بودیم بعضی شبا ک میومد خونمون شب میموند حامونو تو پذیرایی اونم با فاصله مینداختن ک کاری نکنیم باهم 

بعد من میرفتم ب بهونه فیلم دیدن کنارش تا وقتی همه بخوان ما فیلم میدیدیم بعدشم همو بغل میکردیم تا صبح ک کوک میکردم قبل بقیه بیدار میشدم دوباره میرفتم سرجام😐😐

ما جایی نداشتیم باهم راحت باشیم همش استرس اینو داشتیم نکنه کسی بیاد و مارو ببینه هر چند کار خاصی هم نکردیم در دوران عقد فقط در حد بوس و بغل ولی بعضیا رو شنیدم تا کجاها پیش رفتن 😅