2737
2734
عنوان

هزینه بچه دار شدن چقدره؟

166 بازدید | 16 پست

واسه کسی که بیمه نداره. . .زایمانم سزارین بیمارستان خصوصی

به حباب نگران لب یک رود قسم ؛ و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت ؛غصه هم میگذرد. . .

من سه سال پیش ۵ تومن شد

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
هزینه سزارین؟کدوم بیملرستان؟

من ۵ ماهه زایمان کروم!ما شیراز هستیم و تقریبا از هر بیمارستانی پرسیدم همین حدود بود

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!
2738
خواهرمن بیمارستان نیمه خصوصی سزارین کرد پنج روز پیش با یک شب اتاق وی ای پی۱۹۳۰ البته با بیمه

خوشبحالش چقدر خوب .الان میگن خصوصی سزارین اگه قبول کنه دکتری ۷ تومن

به حباب نگران لب یک رود قسم ؛ و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت ؛غصه هم میگذرد. . .
بیمارستان فرح برو دولتی هم هست تمیزوخلوته

دولتی که سزارین نمیکنن گلی .مگر اینکه اولیت سزارین بوده باشه یا مشکلی داشته باشی

دکتر خودشم اومد موقع عمل..کدوم شهری؟ بیمارستانای خصوصی هم درجه بندی و قیمت بندی دارن

منم رشتم .اره درسته خصوصیم قیمتا متفاوته

2706