2726
عنوان

جواب فال حافظم +عکس

265 بازدید | 9 پست

کسی میدونه چی میشه؟ 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
سفری در پیش داری

😢همین فقط؟ 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
والا من هر چی فال از حافظ میگیرم میگه سفری در پیش داری حتما این همینجوریه    

😂😂

اکنون که مورد توجه و علاقه همگان قرار گرفته ای، به شکرانه جذابیت هایی که خدا در وجود تو قرار داده و تو را نزد دیگران محبوب نموده است متواضع باش و با دیگران تا آنجا که می توانی مهربانی کن. در انتخاب دوستانت دقت کن و در جمع کسانی حاضر شو که در شان و موقعیت تو باشند و از افراد پست و تنگ نظر دوری کن.

قدر و ارزش خودتان را بدانید که اطرافیان عاشق محبت و مهربانی شما هستند. آینده سرشار از موفقیت و کامیابی در انتظار شماست و همه از پیروزی های شما تعجب کرده و در مرکز توجه قرار خواهید گرفت.

برای پیشرفت لازم است با دقت و سرعت و هوشیاری عمل کرده و تمام تلاش خود را به کار بگیرید. از تجربه فرد عالم و دانا استفاده کنید.

از غرور و تکبر حذر کنید که شما را از مسیر درست و موفقیت های پیش رو بازمی دارد.

۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ، خدایا شکرت
اکنون که مورد توجه و علاقه همگان قرار گرفته ای، به شکرانه جذابیت هایی که خدا در وجود تو قرار داده و ...

دستت درد نکنه مهربون❤️

من اولین بارمه فال گرفتم

دقیق و قابل اعتماده عزیزم؟ 

دستت درد نکنه مهربون❤️ من اولین بارمه فال گرفتم دقیق و قابل اعتماده عزیزم؟ 

خواهش میکنم‌ عزیزم

من همیشه سرچ میکنم همون سایت میاره‌ درست تفسیر میکنه

حالا اگ خواستی معنی شعرشم بخون

۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ، خدایا شکرت

@بانوی_بی_نشان    

سلام عزیزم

یه سوال شرعی پیش اومده برام شما میتونی کمکم کنی؟

من نمیدونستم که چیدن برگ انگوری که از دیوار تو پیاده رو اومده درست نیست و اجازه صاحب باغ رو میخواد

پارسال این کار رو کردم زیاد هم نچیدم که بگی به درخت طرف آسیب زدم ولی خب همونشم متوجه شدم درست نبوده

حالا طرفی که چیدم رو هم نمیشناسم بخوام حلالیت بگیرم

امسال باردار بودم رفته بودیم اون سمت یکم چیدم ولی خب شک افتاد بدلم تو نت زدم دیدم درست نبوده و اجازه میخواد

الان نمیدونم اینا رو بریزم دور یا مصرف کنم و جای اینا و پارسال صدقه بدم به نیت صاحب باغ ها گناهش رفع میشه؟

چون باردارم دلم نمیخواد بدون پرسیدن مصرف کنم

امکان حلالیت گرفتن هم ندارم و حس میکنم دور ریختنشون هم گناهه

تنها کاری که ازم برمیاد صدقه دادن هست

بنظر شما کفایت میکنه؟