1920
1924
عنوان

جواب فال حافظم +عکس

162 بازدید | 8 پست

کسی میدونه چی میشه؟ 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...وزن شروع68.. وزن اول:67..وزن دوم:66.. وزن فعلی:65..وزن هدف59😍😍💪✌️
سفری در پیش داری

😢همین فقط؟ 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...وزن شروع68.. وزن اول:67..وزن دوم:66.. وزن فعلی:65..وزن هدف59😍😍💪✌️

تهرانی ها، انواع گوشت و مرغ تازه را در دوران قرنطینه از ما بخرید

والا من هر چی فال از حافظ میگیرم میگه سفری در پیش داری حتما این همینجوریه    

😂😂

1922

اکنون که مورد توجه و علاقه همگان قرار گرفته ای، به شکرانه جذابیت هایی که خدا در وجود تو قرار داده و تو را نزد دیگران محبوب نموده است متواضع باش و با دیگران تا آنجا که می توانی مهربانی کن. در انتخاب دوستانت دقت کن و در جمع کسانی حاضر شو که در شان و موقعیت تو باشند و از افراد پست و تنگ نظر دوری کن.

قدر و ارزش خودتان را بدانید که اطرافیان عاشق محبت و مهربانی شما هستند. آینده سرشار از موفقیت و کامیابی در انتظار شماست و همه از پیروزی های شما تعجب کرده و در مرکز توجه قرار خواهید گرفت.

برای پیشرفت لازم است با دقت و سرعت و هوشیاری عمل کرده و تمام تلاش خود را به کار بگیرید. از تجربه فرد عالم و دانا استفاده کنید.

از غرور و تکبر حذر کنید که شما را از مسیر درست و موفقیت های پیش رو بازمی دارد.

۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ، خدایا شکرت
اکنون که مورد توجه و علاقه همگان قرار گرفته ای، به شکرانه جذابیت هایی که خدا در وجود تو قرار داده و ...

دستت درد نکنه مهربون❤️

من اولین بارمه فال گرفتم

دقیق و قابل اعتماده عزیزم؟ 

دستت درد نکنه مهربون❤️ من اولین بارمه فال گرفتم دقیق و قابل اعتماده عزیزم؟ 

خواهش میکنم‌ عزیزم

من همیشه سرچ میکنم همون سایت میاره‌ درست تفسیر میکنه

حالا اگ خواستی معنی شعرشم بخون

۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ، خدایا شکرت