2733
2734

سلام بچه ها

نمیدونم چه مارکی بخرم.. همه چه میشه باهاش پخت؟

اگه میشه برای سلامتی همه مادرا بخصوص مامانای باردار و نی نی هاشون یه صلوات بفرستین👨‍👩‍👧‍👦

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من یه چن کاره خریدم خیلی راضی ام... 

توش کیک درست میکنم

خورشت درست میکنم

ماست میندم 

سرخ کن هست

سوپ درست میکنه

بخار پز هست 

املت درست میکنه 

و.. 

خیلی ازش راضی ام

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
من دارم مارکش الان تو ذهنم نیست خیلی نعروفه مرغ وماهی وهنبر توش عالی میشه خیلی چیزا میشه توش پخت

احتمالا فلیور ویو‌ توربو نیست؟ همه از این مدلی خیلی راضین.

خواستم از فروشگاه میشاپ بخرم گفت داریم ولی شبشه ش لب پریدگی داره.. گفت این مدل اینجوریه

اگه میشه برای سلامتی همه مادرا بخصوص مامانای باردار و نی نی هاشون یه صلوات بفرستین👨‍👩‍👧‍👦
من یه چن کاره خریدم خیلی راضی ام...  توش کیک درست میکنم خورشت درست میکنم ماست میندم  س ...

چه خوب مارکش چیه؟

2738
چی هست هواپز. توضیح میدی

یه چیز خیلی کاربردی.  

ولژ من نمیدونم چه مارکی بخرم

اره دقیقا همین مارکه یعنی لب پریدگی داره؟

والا این فروشگاه که اینو‌جوابم داد.. بعد من گفتم نمیخوام گفت این مدل کلا اینجوریه شیشه ش لب پریدگی داره... باور نکردم

میشه بعدأ یه نگاهی بندازین ببینم واقعا اینجوریه

اصلل لب پریدگی نداره  من خودم دارم، زنبرادرمم داره کاملا سالم سالمه

شک کردم که الکی بگه... دیجی کالا هم تمام کرده نمیدونم از کجا بخزم  با بچه کوچیک هم نمیتونم برم بازار

حتما از یجای خوب بگیر  اصلا لب پریدگی ندارن طرف رودستش مونده میخواد بندازه بهت

دقیقا

2706