2733
2734
عنوان

خسته شدم دیگه😞

247 بازدید | 24 پست

حامله ام ویارم شدیده دام فقط غذای بیرون رو می‌خواد استراحت مطلق ام توکرونا ن سونو داریم ن چیزی نمیدونم چیکار کنم دلم روزای قبل کرونا رو می‌خواد نمیدونم این تا چقدر ادامه داره نگران خانوادم هستم خیلی سختهنمیتونم ببینمشون میگم خدایی نکرده چیزی شون شده بچه کوچیک دارم میترسم اون چیزیش بشه همش بهونه بیرون رو میگیره گریه میکنه کلافه ام کرده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همه خسته هستن ‌ . بچه رو بگو باباش بذاده تو ماشن یدور تو خیابون تابش بدید اروم بگیره . منم دوران بارداریم تهش کرونا اومد دیگه دخترمو با نقاشی و فیلم و قصه و شعر سرگرم میکردم اانم که دومیم به دنیا اومده فیلمابی که دوست داره دانلود کردیم‌میذاریم تماشا میکنه

2738

قابل توجه اونایی که بقیه رو تشویق میکنن‌ تو این کرونا ،هنوز اقدام به بارداری داشته باشن،واقعا اینا یه نمونه ی کوچیک ار سختیهای این روزاس 

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌
اخه چقد سخت . خانوادتو از طریق تماس تصویری ببین 

میبینم بدتر میشم اخه ما همیشه دوره‌م بودیم یا اونا خونه ی ما یا ما خونه ی اونا هرچیز جدیدی درست میکردم اول برای بابام میبردم الان دل و دماغ چیزی رو هم ندارم

همه خسته هستن ‌ . بچه رو بگو باباش بذاده تو ماشن یدور تو خیابون تابش بدید اروم بگیره . منم دوران بار ...

تو ماشین هم نمیشینه بدون من نمیره من اصلا دل و دماغ چیزی رو ندارم

2706