2726
عنوان

زایمان زودرس

391 بازدید | 36 پست

سلام خانمها من هفته سی و یک بارداریم چندروزه زیر شکمم انقباض داره حتی به بیمارستان کشیده شد کارم گفتن احتمال زایمان زودرس هست چکار کنم زایمان نکنم الان حسابی نارسه دهانه رحمم بسته است ولی انقباضها زیاده چکار کنم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استراحت کن ولی دکتر باید بهت بگه همچین چیز مهمی رو عزیزم

خب استراحت میکنم بهم گفت فقط هرشب شیاف پروژسترون بذار ولی خب بچه چهارساله دارم نمیشه واقعا استراحت مطلق 

2728

فک کنم فقط استراحت

ایشالله ب ۳۵ با ۳۶ ک برسی دیگه مشکلی نیست

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات
خب استراحت میکنم بهم گفت فقط هرشب شیاف پروژسترون بذار ولی خب بچه چهارساله دارم نمیشه واقعا استراحت م ...

من دهانه رحمم باز شده بود خیلی زود ولی انقباض نداشتم 

اما تا میتونی استراحت کن عزیزم ایشالا بخیر بگذره

من دهانه رحمم باز شده بود خیلی زود ولی انقباض نداشتم  اما تا میتونی استراحت کن عزیزم ایشالا بخ ...

شما زایمان زودرس کردی یا موند تا آخر خانمی من خیلی نگرانم

آهان یعنی بده امکان داره عقب بیفته زایمان الان وزنش ۱۸۰۰ هست

اره عزیزم امپول هفتگی نمیزنی؟؟؟بیمارستان رفتی برات دارو ننوشت؟؟

اللهم عجل لولیک الفرج🤲🤲    .سید محمدرضا ومهنا سادات عشقای مامان دوستتون دارم😘   دوستان گرامی همه باهم هوای  آب رو داشته باشیم 
شما زایمان زودرس کردی یا موند تا آخر خانمی من خیلی نگرانم

من با استراحت و اینا تا هفته ۳۵ نگه داشتم

همون استرس خیلی بده 

باید ارامش داشته باشی استراحت منی اگه میتونی از خونوادت کمک بگیر هرچی بیشتر تحرک داشته باشی احتمال زایمان بیشتره

اره عزیزم امپول هفتگی نمیزنی؟؟؟بیمارستان رفتی برات دارو ننوشت؟؟

نه هیچ آمپولی نمیزنم بیمارستان هم چیزی نداد شش ساعت نگه داشت سه بار نوار قلب گرفت از جنین سونو و آزمایش بعد مرخص کردن

نه هیچ آمپولی نمیزنم بیمارستان هم چیزی نداد شش ساعت نگه داشت سه بار نوار قلب گرفت از جنین سونو و آزم ...

اگه زیر نظر دکتری برو پیشش من چون سابقه زودرس دارم برام از هفته ۲۰امپول هفتگی نوشته یه قرص ایزوپرین هم هست که اگه احساس انقباض داشتی بخوری من سر پسرم کل حاملگیم خوردم الانم اگه درد داشته باشم میخورم استراحت یادت نره

اللهم عجل لولیک الفرج🤲🤲    .سید محمدرضا ومهنا سادات عشقای مامان دوستتون دارم😘   دوستان گرامی همه باهم هوای  آب رو داشته باشیم 

منم یه هفته دوهفته پیش شکمم سفت میشد باکمردرد رفتم بیمارستان بستری شدم 3 روز بهم سروم وصل کردن برای جلوگیری زایمان زودرس و آمپول ریه ولی امروز همین دردها رو دارم 😕

مثبت فکر کنید نماز بخونید قرآن بخوانید عشق فقط برای خداست❤️
من با استراحت و اینا تا هفته ۳۵ نگه داشتم همون استرس خیلی بده  باید ارامش داشته باشی استراحت ...

یعنی هفته 35 زایمان کردی دردات چجوری بود شکمت سفت میشد کم کم پیشرفت کرد یا یه روزه

مثبت فکر کنید نماز بخونید قرآن بخوانید عشق فقط برای خداست❤️
2706