2737
2734

میخام بدونم چرا بعضی ها بعد ازدواج فک میکنن حیف شدن و افسردگی میگیرن و میگن ما دوسش نداریم و اینا 

..

آیا واقعا بخاطر اینه؟همین ک مردم میگن وااای ما فکر نمیکردم دختر فلانی با این ازدواج کنه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانواده همسرم از لحاظ مالی و شغل خانوادگی از ما ضعیف تر هستن خانوادت کاملا مخالف بودن همسرم تازه استخدام شده بود و وضع مالی صفر

اما خداروشکر بعد۸سال راضیم از زندگیم همه چی عالیه رو پای خودمون وایسادیم و خوشبختم💞💞💞💞

خداجونم نی نی کوچولو سالم بیار کنار منو بابایی و داداشی که حسابی منتظرشیم کوچولوی من عاشقتیم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
2731
بله نمونش خواهر من از هر لحاظ خودش حروووم کرد انگار طلسم شده بودیم هرکی میدیدشون واسه اولین بارچشا ...

الان چطوره زندگیش؟؟

خداجونم نی نی کوچولو سالم بیار کنار منو بابایی و داداشی که حسابی منتظرشیم کوچولوی من عاشقتیم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

از من میشنوید با کسی ک سطح اش از شما پایین تره، اصلا ازدواج نکنید، اصل و نسب تو ازدواج خیلی مهمه، فکر کن ی مورچه نمیفهمه روی ی تل کثافت راه میره یا روی تل طلا، ی آدم بی اصل ونسب هیچ وقت نمیتونه لیاقت شما رو بفهمه، اشتباه نکنید، پشیمون میشید

دوستای گلم، میشه برای آرامش روح مامان مهربونم یه صلوات بفرستید؟ممنون
2738
من از لحاظظاهر و تحصیلات و سطح فرهنگ خانوادگی بالاترم ولی اخلاق بدم چنان همه چیزو پوشونده که خودمم م ...

صداقت و انصافتم به ظاهر و تحصیلاتت اضافه کن.😂خیلی دوست داشتم

اففتضاح اصلا یه نقطه مثبت که داره دامادمون غرزدنای خواهرم تحمل میکنه ولی بچه هاشم دیگه باباشون حساب ...

ان شاءالله حل شه مشکلاتشون عزیزم 

2706