2726
عنوان

دلم مثل این شال رو میخواد😊

| مشاهده متن کامل بحث + 7197 بازدید | 50 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چیز خاصی نیست که سفید گلگلیه😶من کلی ازشون تو مغازه ها دیدم

هووم، من خیلی وقته  مغازه روسری وسال نرفتم ببینم، اینم چون ی مانتو این رنگی دارم گفتم تو این مایه ها بخرم. 

کسی را قضاوت نکنید، فقط بخاطر اینکه گناهانش با گناهان شما فرق دارد😊
2728
هووم، من خیلی وقته  مغازه روسری وسال نرفتم ببینم، اینم چون ی مانتو این رنگی دارم گفتم تو این ما ...

انشاالله پیدا میکنی

بنظرم ی پیج خوب اینستا با ادمین خوب پیدا کن عکس شالو براش بفرست ببین مشابهو دارن یا نه

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
انشاالله پیدا میکنی بنظرم ی پیج خوب اینستا با ادمین خوب پیدا کن عکس شالو براش بفرست ببین مشابهو دار ...

ممنونم بابت راهنماییت😊

قیمت ها هم  مناسب دیده میشه.

بله. ولی مثلا توقع ی روسری ۱۰۰ تومنی نداشته باش. طرحاش عالی اما جنس متوسط .

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
👌

جنس خوب میخوای این پیج

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
خواهش عزیزم مشخصه خیلی خانم مهربون و خوش برخوردی هستی😍 انرژی مثبت ازت گرفتم❤

قربوونت عزیزم، نظر لطف تونه، محبت دارین😍

2706