1711
1714
عنوان

اینم قرمه سبزی امشب من 😍عکس😍

560 بازدید | 25 پست

میدونم جا نیفتاده میدونم لوبیاش زیاده

لوبیا رو ک پسرم دوست داره زیاد باشه

دلیل اینکه جا نیفتاده هم اینه ساعت هشت ونیم شروع کرده بودم ب درست کردنش حسابی گشنه بودیم چون ساعت سه ظهر بیدار شدیم شام نهارمون بودش 

جاتون خالی ولی خدای طعمش عالی بود 😍😍😍😍

زندگی من خلاصه میشه در وجود همسرم و پسرم                                     😍 ( خدا با ماست همیشه)😍                       

مامانا در مسابقه نان کید با جایزه های هیجان انگیز شرکت کنین

1713

نوووش جون...

💔میگن دعای نی نی سایتیاردخوردنداره.... توروخداواسه پسرمنم دعاکنید.... گریه شدیدمیکنه نفسش بالانمیاد... طول میکشه..میمیرم وزنده میشم.. دلم پرازدرده...  دعاکنیدبامعجزه خوب بشه بچم.... یاخدا💔
1665

نوش جون

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

نوش جان عزیزم

مام امروز داشتیم..

خدای من ❤ خدای مهربونم ❤ تنها آرامشم... تو میدونی تنها پناهمی... میدونی دلم فقط ب تو خوشه... به معجزه تو... میدونی که جز تو امیدی ندارم... میدونی که جز تو و فرستاده هات از هیچکس چیزی نمیخام... میدونم ک تو رحمانی... تو رحیمی... عشقمو برام نگهش دار خدا... برام حفظش کن... موانعمونو حلش کن... خدایا نذار حسرت شه واسم... نذار داغش تا ابد بمونه رو دلم... تو که میدونی عاشقشم... تو که میدونی جونمون در میره برا هم... میدونی ک جدایی دو معشوق منصفانه نیست... خدا جونمممم تازه دارم معنی زندگی رو کنار رضام میفهمم.. مزه عشق دو طرفه رو میچشم... میشه برام نگهش داری؟ قول میدم نذارم غم تو دلش راه پیدا کنه... اذیتش نمیکنم این بنده مهربونتو... من تو زندگیم روزای سختی رو گذروندم... میشه رضارو واسم ببخشی عوض اونروزا دربیاد؟ میشه عشقم بشه همسرم؟ میشه رضام بشه بابای نی نیام؟ میشه خداجونم؟ میخام مامان روژانم بشم... همون روژانی ک رضا باباشه... یا امام رضا ❤ ای امام زیبایی ها... دلم حرمتو میخاد... بطلب منو آقاا... امام رضا... ؟؟ میشه یه وساطتی کنی؟ میشه از خدا بخوای من و رضامو ب هم برسونه؟ از تو میخامش ...  دلم میخواد بیام از نزدیک پا بوست... اروم و قرار دل بی قرارم شدی آقا... 💚 يَا أَبَا الْحَسَنِ يَا عَلِىَّ بْنَ مُوسىٰ ، أَيُّهَا الرِّضا ، يَا ابْنَ رَسُولِ اللّٰهِ ، يَا حُجَّةَ اللّٰهِ عَلىٰ خَلْقِهِ ، يَا سَيِّدَنا وَمَوْلانا إِنَّا تَوَجَّهْنا وَاسْتَشْفَعْنا وَتَوَسَّلْنا بِكَ إِلَى اللّٰهِ وَقَدَّمْناكَ بَيْنَ يَدَيْ حَاجَاتِنا ، يَا وَجِيهاً عِنْدَ اللّٰهِ اشْفَعْ لَنا عِنْدَ اللّٰهِ؛ای ابا الحسن، ای علی بن موسی، ای رضا، ای فرزند فرستاده خدا، ای حجّت خدا بر بندگان، ای آقا و مولای ما، به تو روی آوردیم و تو را واسطه قرار دادیم و به‌سوی خدا به تو توسّل جستیم و تو را پیش روی حاجاتمان نهادیم، ای آبرومند نزد خدا، برای ما نزد خدا شفاعت کن 💚چقدر دوستون دارم... میدونم ک صدامو میشنوین... میدونم ک رضامو واسم نگه میدارین... خدا جونم بابت همه داده ها و نداده هات ممنونم... 🌹🌹 چشم امیدم به توئه فقط... میدونم که نا امیدم نمیکنی❤💚
1709
قرمه سبزی جا نیفتاده باشه هم خوشمزس کلا خوشمزس لامصب😋

شوهرم هم میگه بزار اصلا جا نیفته😁

زندگی من خلاصه میشه در وجود همسرم و پسرم                                     😍 ( خدا با ماست همیشه)😍                       

نوش جان عزیزم

اما من نگران هضم اون لوبیاهاش هستم😄😄😄

روزی روزگاری داشتیم شوق انتظاری داشتیم توی شهرعاشقی ها پاییز و بهاری داشتیم تو دیار بی کسی ها گل آرزو میکاشتیم واسه ی یه لحظه دیدن دل بیقراری داشتیم آشیونه رو بهم ریخت بازیِ دست زمونه من یه سرگردون عاشق اون نمیخواد که بمونه توی چشماش نمیخونم قصه های آشنایی من هنوز باورندارم این دوتا چشماهمونه....
1651