2737
2734
عنوان

دلم گرفته خدایا

103 بازدید | 11 پست

دلم گرفته واسه برادرم این واقعا گند شانس ترین ادم دنیاست از ماجراهای قبلیش تو زندگیش بگذریم که طولانیه همش بدشانسی و بدبختی داشت الانم تو اوج گرفتاری و بدبختیاش یه دختریو پیدا کرده کلی بهش دل داده خیلی میخادش حاضره هرکاری بکنه ولی.... بعد یکسال فهمیدن برادرش مخالفت شدید داره که اول اون باید زن بگیره ازونورم حالاحالاها نمیخاد بگیره و شرایطشو نداره پدرو مادر دختره هم ازش میترسن پس کلا دیگه نمیشه هرراهیو رفتنو نمیشه حالا الان باز برادرم بایه دختر دیگه که دل بسته نمیتونه بهم برسن ....

خدایا تواین سن 30 سالگیش موندم دیگه کیو بااین شرایطشم خوبه ولی نمیتونم پیدا کنم که بشه یعنی هیچی واسش نمیشه.😭😭😭 

خداتو کجایی

داغونه

برای شفای مادرم دعا کنید 🙏گاهی ادم اینقدر تنهاست که فقط مادرتو داری اما افسوس که بیماره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ادم تلقین نمیکنه دختر که داداشم بدبخته!

توکل کنین به خدا ان شالله درست میشه شاید صلاح نبوده داداش شما با اون دختر ازدواج کنه 

در ضمن تو این زمونه 30 سنی نیست منو چی میگی خواستگارم 32 سالشه تازه کلی ام عشوه و ادا داریم  

اللهم صل علی فاطمة ....برای حاجت رواییتون دعا و سوره های مختلف میخونم بدون هزینه ،در ازاش برام دعا کنید 
ادم تلقین نمیکنه دختر که داداشم بدبخته! توکل کنین به خدا ان شالله درست میشه شاید صلاح نبوده داداش ش ...

خداکنه یه دختر خوب براش پیدا بشه کلااین بدشانسیه زندگیش خیلی زیاده اینم روش

برای شفای مادرم دعا کنید 🙏گاهی ادم اینقدر تنهاست که فقط مادرتو داری اما افسوس که بیماره
2738
شک نکن خدا بهترشو سرراهش قرار میده هچوق از خدا ناامید نشو براداداشت سنی هم نداره 

ایشالله ماجراها و گرفتاریهای زندگیش تموم بشن و ازدواجشم جوربشه 🙏

خداکنه یه دختر خوب براش پیدا بشه کلااین بدشانسیه زندگیش خیلی زیاده اینم روش

عزیزم مداومت کن تو خوندن سوره احزاب چه برای دختر چه پسر باعث ازدواج میشه و نیت کن برادرت خانم خوبی گیرش بیاد به همین نیت سوره احزاب رو بنویس و نگهش دار توکلت به خدا باشه 

خدا مادرت رو هم شفا بده عزیزم براشون حمد میخونم

اللهم صل علی فاطمة ....برای حاجت رواییتون دعا و سوره های مختلف میخونم بدون هزینه ،در ازاش برام دعا کنید