2737
2734

من مدرسه بزرگسال درس میخونم سوم نظام قدیممم اگر میدونید که ما مثل دانشگاها بصورت برداشتن واحد امتحاناتمون میدیم ما اسفند کلاس درسیمون شروع شد که همچی کنسل شد هر کتابی رو مثلا تا درس4خوندیم من الان نمیدونم چندتا واحد بگیریم چ کتابایی رو امتحان بدم که بتونم به خرداد برسم بدون استرس من هیچی نخوندم مردم از استرس

کتابای انسانی

ادبیات

زبان فارسی

زبان.

فلسفه ومنطق.تاریخ .جغرافی.دینی.

ریاضی

عربی

جامعه

روانشناسی وتاریخ ادبیاتم که داخلی هستن که جزوه میدن خوشودن

حالا موندم چندتا از این کتابارو بدم خرداد که برسم بدون استرس بخونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب ببین تو کدوم درسا قویتر هستی عزیزم همونارو بردار

مشاور ورزشی،کاهش وزن و تغذیه سالم زیر نظر کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزشی.(مربی شنا،امادگی جسمانی،تی ار ایکس،ایروبیک،فیتنس،زومبا،ورزش های توپی)مامان دوقلوهای شیطون👨‍👩‍👧‍👧
2728
خوب ببین تو کدوم درسا قویتر هستی عزیزم همونارو بردار

عزیزم خب من هیچکدومشون نخوندم میدونی چرا چون کلاسامون کنسل شد تو مدرسه بزرگسال چیزی به اسم امتحانات نوبت اول ودوم هم وجود نداره دیگه باید کل کتاب بدی ینی من الان فرضا ریاضی باید خودم از درس اول تا اخر بشینم بخودم اموزش بدم ..

2738
عزیزم خب من هیچکدومشون نخوندم میدونی چرا چون کلاسامون کنسل شد تو مدرسه بزرگسال چیزی به اسم امتحانات ...

من فکر میکنم ادبیات و زبان فارسی بهتر باشه چون درسایی هستن ک خودتم میتونی بخونی و راحتتره

مشاور ورزشی،کاهش وزن و تغذیه سالم زیر نظر کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزشی.(مربی شنا،امادگی جسمانی،تی ار ایکس،ایروبیک،فیتنس،زومبا،ورزش های توپی)مامان دوقلوهای شیطون👨‍👩‍👧‍👧
سلام. یادم میاد یه انتشاراتی بود که فقط نمونه سوالات همراه با جواب رو منتشر کرده بود. اونارو تهیه ...

تموم جزوهارو دارم جزوه بنی هاشم..راستش معدل برام شرطه معدل دومم شد19/63

حالا سوم موندم چیکار کنم دیرشروع کردم تقصیر خودمه

اره دیگه تشکیل نمیشه مجبورم خودم بخونم ولی موندم چ کتابایی رو بردارم

راستش از درسای انسانی اطلاعات ندارم فقط میدونم عربیشون سخته😄

خدا خیلی واضح دیده میشه😊و خیلی معلومه که صدامو میشنوه😃کاش ادم باشم😀
تموم جزوهارو دارم جزوه بنی هاشم..راستش معدل برام شرطه معدل دومم شد19/63 حالا سوم موندم چیکار کنم دی ...

خود دانید.

مگه من که نهایی رو با 8.45 تموم کردم مدرک نگرفتم؟ یا الان لیسانس ندارم ؟  

آقای مفتون تبریزی   
خود دانید. مگه من که نهایی رو با 8.45 تموم کردم مدرک نگرفتم؟ یا الان لیسانس ندارم ؟    

اتفاقا خودمم میخوام حقوق بخونم..اخه جلو شوهرم باید روسفید بشم ابروم نره ..مدیرمون میگه جزوهارو بخون ینی واقعا تاثیر گذار هستن؟

2706