2733
2734
عنوان

رولت خودم پز (کیک یخچالی)+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 13522 بازدید | 103 پست

به به چه خوب و عالی شده😍😍

منم امشب یه کیک خوشمزه درستیدم

اگه میخواستید ببینید بیاید تاپیک اخرم😍

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

كيك يخچالي خوب ميشه؟منظورم اينه كه شبيه كيك ميشه؟من مامانم اجازه ندادبپزم گفت بابيسكويته وازاين حرفا ...

به نظر من برای تنوع خوبه و اینکه خیلی راحتتره و ریسک کمتری داره

مامان‌‌‌‌ ۲ تا پسر ناز ، رادین و رادمهر ، خدایا دوستت دارم واسه هر چی که بخشیدی ... اگه امضامو خوندی لطفا" یه صلوات واسه شادی روح بابام بفرست ... 
2731
رولت برش خوردس

بله عزیزم کیک یخچالی هست که برش زدم

مامان‌‌‌‌ ۲ تا پسر ناز ، رادین و رادمهر ، خدایا دوستت دارم واسه هر چی که بخشیدی ... اگه امضامو خوندی لطفا" یه صلوات واسه شادی روح بابام بفرست ... 
كيك يخچالي خوب ميشه؟منظورم اينه كه شبيه كيك ميشه؟من مامانم اجازه ندادبپزم گفت بابيسكويته وازاين حرفا ...

واااای انقده خوشمزس.  منم برا اولین بار درست کردم بازم درست میکنم....خ آسون وخوشمزززززه

میدونی رفیق! اینکه بین میلیونها جهش ژنتیکی که امکان داشت برامون اتفاق بیفته،سالم به دنیا اومدیم خودش یه معجزه بزرگه پس بیا به شکرانه این معجزه ارزشمند شاد زندگی کنیم🌿
2738
وقتی رولش میکنیم اسم رولت میگیره عزیزم. ببخشید گلم محض اطلاع گفتم😘

نه عزیزم متوجه منظورت شدم ، ممنونم  

واااای انقده خوشمزس.  منم برا اولین بار درست کردم بازم درست میکنم....خ آسون وخوشمزززززه

بيسكوييتاشو تخت گذاشتي ياايستاده؟زيرش پلاستيك گذاشتي كه نچسبه؟واينكه توي مايع وسطش پودركاكائوهم زدي؟

آدم كه دلتنگ ميشود،زودبه زودميميرد😓
2706