2737
2734
عنوان

بیاین غیبت 😬😬

160 بازدید | 22 پست

خانوما یکم سبزی گرفتم گفتم دورهم پاکش کنیم غیبت کنیم 😂😂😂 تنها ی ایرانی میتونه غیبت کنه بعد بگه خوب بگذریممم غیبتش نباشه 😂😂😂😂  از زن داداشا مادر شوهرا خواهر شوهراااا جاریییی   😑😑😑😑  من  زن داداشم خیلییی زجر میکشم من مجردم کم کم دارم جهازم تکمیل میکنم میدونین دیگه الان اوضاع چیطوریه نمیشه همع شو باهم خرید هرچییییی من میخرم بلافاصله اونم میخره  من دوست دارم وسایلام تکراری نباشه 🥴🥴🥴 خیلی نسبت به من حسوده   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه خواهر شوهر دارم نه برادرشوهر ک جاری داشته باشم ک غیبت کنم.زن داداش هم عین خواهرم میمونه و مادرشوهرم عین مامانم.😊

مشاور ورزشی،کاهش وزن و تغذیه سالم زیر نظر کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزشی.(مربی شنا،امادگی جسمانی،تی ار ایکس،ایروبیک،فیتنس،زومبا،ورزش های توپی)مامان دوقلوهای شیطون👨‍👩‍👧‍👧

خب شاید حسود نیست اونم جهاز داره میخره میبینه یه چیزی تو خریدی قشنگه اونم میخره

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
2738
 ایول😌

عزیزم شما هم توجه نکن به رفتارای زن داداشت دیگه اونم اخلاقش اینه.تو خودتو اذیت نکن

مشاور ورزشی،کاهش وزن و تغذیه سالم زیر نظر کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزشی.(مربی شنا،امادگی جسمانی،تی ار ایکس،ایروبیک،فیتنس،زومبا،ورزش های توپی)مامان دوقلوهای شیطون👨‍👩‍👧‍👧
2706