2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کجاش غمگین بود؟

این که مرده با دخترای زیادی بود برای دختره غمگین بود دیگه

مارا به سخت جانی خود این گمان نبود...🙃هله دان دان هله یه دانه یه دانه💛یارم نامهربان مال آبادانه آبادانه🌱
2728

وای چقد من گریه کردم بااین فیلم ولییییی

این دیالوگ غمگین تره :

علی سنتوری: ولی هانیه خانوم خودمونیما، ما بالاخره نفهمیدیم از چی چیه این مرتیکه خوشت اومده.
یعنی... یعنی میتونی؟ یعنی میشه؟ با اونم همون جاهایی رو بری كه با من رفتی؟
همون غذاهایی رو بخوری كه با من خوردی؟
همون...همون كارایی رو بكنی كه با من هم كردی؟

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2738
وای چقد من گریه کردم بااین فیلم ولییییی این دیالوگ غمگین تره : علی سنتوری: ولی هانیه خانوم خودمون ...

😔دقیقا

مارا به سخت جانی خود این گمان نبود...🙃هله دان دان هله یه دانه یه دانه💛یارم نامهربان مال آبادانه آبادانه🌱
اسم این فیلم چیه؟ این عکس یه فیلم بودش 

فک کنم اینجا بدون من

بالای عکس نوشته سمت چپ

ناراحتیش یه لحظه بود بعدش که میگه آدم باید خیلی خوش شانس باشه که با یکی مثل تو زندگی کنه ... اونجا ذ ...

😊

ناراحتیش یه لحظه بود بعدش که میگه آدم باید خیلی خوش شانس باشه که با یکی مثل تو زندگی کنه ... اونجا ذ ...

حال نگار جواهریان رو تو این فیلم خریدارم

😅😅😅

من این فیلمو شاید ده بار یا بیشتر دیدم نمیدونم با چی این فیلم ارتباط میگیرم

خیابان پر است از آدم هایی که عطر تو را زده اند اما بوی تو را نمی دهند...🍃
2706