2726
عنوان

می خوام برای پسرم از یه دختر خاسگاری کنم... راهنمایی لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 2522 بازدید | 99 پست

بگين  با مادرتون بياين يه فروشگاه براى خريد وسايل خوراكى هم شما پسر من رو ببين هم ايشون شمارو ببينه اگه پسند اوليه شدين و همو از نظر ظاهرى پسنديدين با اجازه از بزرگترتون مدتى با هم صحبت كنين تا اوضاع كرونا بهتر بشه و حضورى خدمت برسيم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب الان جاى بهترى نيس كافى شاپ و رستوران و پارك كه تعطيله شمام فقط مياين ظاهر ايشون رو ببينين وگرنه ...

تلفنی که میگن همه ناراحت میشیم. دخترم مامانش هم شمارهشو ندارم بابد به خودش بگم بعد ناراحت نمیشه

2728
تلفنی که میگن همه ناراحت میشیم. دخترم مامانش هم شمارهشو ندارم بابد به خودش بگم بعد ناراحت نمیشه

نه وقتى در جريانه ميتونين بهش پيام بدين من از طرف فلانى يعنى همون همكارتون جهت امر خير مزاحم شدم اگه امكانش هست شماره مادرتونو بدين تا با ايشون صحبت كنم . خود دختر خانم كه گفتن مشكلى ندارن ديگه 

نکنه اون دختر منم 😂😂مادرشوهر عزیزززززم😂😂😂😂😁

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         

شما گفتين اگه بگم عكس بفرست ناراحت ميشه همه گفتن بله ما بوديم ناراحت ميشديم اما اگه از طريق مادرش وارد شين چرا ناراحت بشه؟

چرا عکسمو گذاشتم مامان😄

🤣🤣🤣🤣 تورو خودم میگیرمت جیییییگر😍🤣🤣🤣

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        
منم میخوام مثل شما باشم  وای خدا میشه منم مادرشوهرشدنمو ببینم  اخه درد و بلای عروسام بخو ...

ایییییش😬 درد و بلات بخوره تو سر هر چی عروس شیطان صفته🙄

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        
گفتم انجام ندادن گفتن در این حد دخالت نمی کنن

من یه دفعه این موضوع برام پیش اومده و خودشون مستقیم مطرح کردن ولی پروندم زیر دستشون بود کلا با مشخصات شماره لازم نبود ولی قبل از اینکه خونه زنگ بزنن با خودم مطرح کردن و اجازه گرفتن

2706