2733
2734

من سی و یک سالمه یه سال و نیم عروسی کردیم حالا من با فروختن طلا و قرض و وام یه خونه تو پرند میخوایم بخریم ...ما خودمون یه خونه داریم اینو واسه سرمایه گذاری میخوام بخرم 

الان خونه خیلی خیلی رفته بالا 

شوهرم مخالف خریدن این خونه س چون اگه این خونه رو بخریم حداقل تا یه سال دیگه نمی تونیم بچه دار بشیم چون تو قرض خیلی زیادی میریم ولی خب یکی دو سال سخته بعدش نرمال میشه 

ولی نظر من اینه که بخریم چون اگه الان نخریم دیگه نمی تونیم بخریم

و اگه حتی ده میلیون بالاتر بره دیگه نمی تونیم 

چون قیمت خونه بالا میره ...نظر من اینه که الان این خونه رو بخریم پشتوانه بچه مون میشه و بچه ی ما از اینکه یه سال دیگه دیرتر به دنیا اومده قطعا ناراحت نمیشه .

حالا شما بودین این سختی رو میدادین به خودتون ؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

بخر حالا ی سال دیرتر چی میش

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

حتما بخر اشتباه نکن

ادما میتوانند هرجور که دوست دارند زندگی کنند بشرط اینکه باعث اسیب ب زندگی بقیه نشه..کاش بشه بریم ی جایی که بخاطر دیگران راه رسم زندگیم عوض نکنیم .. ...ب امید  روزی این سرزمین جای بهتری شود برای زندگی
2706