2737
2734

چی هست

چقدر باید خدا به کسی لطف داشته باشه که بجای اینکه بگه خدایا به کدامین گناه ؟؟ بگه خدایا به کدامین ثواب و کار خیر برای ما معجزه کردی و به زندگی ما جان تازه بخشیدی تا آخر عمر شکرگزارتم🙏 ........گاهی گمان نمیکنی ولی خوب می شود !!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من سوره مزمل میخونم عالیه این دعا چجوریه لایکم کنید بیام بخونم

خودت را که به خدا سپردی نگران هیچ طوفانی نباش🌺کشتی نوح را یک غیر حرفه ای ساخت و کشتی تایتانیک را یک حرفه ای🤲🤲🙆‍♀️🙇‍♀️

این یه دعای قرآنی هست و دعای فلفل سیاه هم قرآنی هست کار بدی هم نیس من چند سال پیش انجام دادم همون روز جواب گرفتم ولی الان یادم رفته چه جوری انجام دادم و تو چه ساعتی یادم رفته. 

ای جماعت عاشقم من... عشق جذابم حسین دی.... هچکسه باش ایرمرم چون منیم اربابیم حسین دی 😭😭😭😭
2738
برای چی خوبه ؟ چند تا میخونی؟

من چهله بر میدارم روزی یکبار ولی این روش هم عالیه:

سوره مزمل
این سوره مبارکه رو سه مرتبه تلاوت کنید و به شربت،لیوان اب،یا..... بدمید و در بدو ورود همسر به منزل به ایشان بدین.

🔴 بسیار موثر در ایجاد محبت بین زوجین است.

💟 ۱ )مطلب اول اینکه حتی آب خوراکیتون توی یخچال هست برمیدارید استفاده می کنید یا توی غذا می ریزید، این ظرف آب رو بهش حتما یاسین بخونید.😍

✅نحوه آماده کردن آب یس :
یاسین هفت تا «مبین» داره. مبین یعنی گشاینده، یعنی روشنگر، ...انشالله ما میخوایم گره از کارهامون باز بشه. یه ظرف آب بذارین جلوتون رو به قبله با وضو بشینید یس رو بخونید ( حتما باید خونده بشه گوش کردن تنها درست نیست ) به هر مبین که می رسید اون آب بدمید (به آب فوت کنین ) واین آب رو توی غذاتون بریزین، توی ظرف آب یخچال و .... بریزین و این چهل روز این کار فراموش نشه. یعنی هرچی می خورین همراه با سوره یس باشه انشالله.اب رو توچاه نریزید

خودت را که به خدا سپردی نگران هیچ طوفانی نباش🌺کشتی نوح را یک غیر حرفه ای ساخت و کشتی تایتانیک را یک حرفه ای🤲🤲🙆‍♀️🙇‍♀️
میشه توضیح بدی؟  از کدوم حاجت گرفتی؟

از فلفل سیاه که چهل و یک تا برمیداری واسه هر کدوم سوره قریش رو میخونی بعد میذاری رو شعله گاز بسوزه بعد خاک میکنی به خدا من این رو انجام دادم بعد از پنج دقیقه نامزدم زنگ زد منت کشی ولی الان یادم رفته چه ساعتی انجام دادم 

ای جماعت عاشقم من... عشق جذابم حسین دی.... هچکسه باش ایرمرم چون منیم اربابیم حسین دی 😭😭😭😭