2733
2734
نمیدونم این ویژگی برای همه درونگراهاست یا من . خیلیییییییی هم بی ذوقم  ' چیزی زیاد خوشحالم نمی ...

منم زیاد ذوق نمیکنم،برا همین میگم ...مردا دوست دارن زنا ذوق بکنن برا چیزای مختلف

شاید کم خونی هم داری؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امروز داشتم فکر میکردم اگه برونگرا بودم تو این روزهای قرنطینه چقدر سخت میگذشت بهم. در حالی که الان و ...

تو خونه موندن سختم نیست،اما خب فکر و ناراحتی خرابش میکنه

2731
خب یکی که معاشرت و جمع رو دوست نداره الان حالش خوبه دیگه. مجبور نیستی زورکی بری مهمونی و عروسی یا مه ...

واااای من ک مسئله دارم سراین ' ازاینکه زنگ بزنم عیدوتبریک بگم ب بقیه هم خوشم نمیاد  ' یا حضوری یا اصلا نمیتونم .

الان عمم اینا حرف درست کردن برام ک بی معرفته و.. ی زنگم نزده و..

میخواستم بزنما ولی موقعیتش جورنشدبعدشم خجالت کشیدم 

منم زیاد ذوق نمیکنم،برا همین میگم ...مردا دوست دارن زنا ذوق بکنن برا چیزای مختلف شاید کم خونی هم دا ...

اصلن نمیشه در مورد همه مردها حکم کلی داد، هر کدومشون شخصیت متفاوت و سلیقه متفاوت دارن

2738

هرگز برا حرف زدن پا پیش نمیذارم

اگ تو جمع غریب باشم تا تهش ساکتم بعدا میرن پشت سرم میگن ک اه پیف چقد مغروره درحالیکه نیستم

قیافم شاده اما درونم آشوب اما ب رو خودم نمیارم

همین یه مورد که نوح تونسته حیوونارو قانع کنه سوار کشتیش شن ولی پسرشو نه، نشون میده بشر چقد زبون نفهمه.

من داغونم 

دوست صمیمی ندارم بعد ۲۳ سال زندگی 

مشکلاتم و نمیتونم بیان کنم 

حتما باید خودم حلش کنم 

حتی نمیتونم یه سری چیزای سطحی رو به دوستام بگم در صورتی که بقیه اینطوری نیستن

خنده های تو باز مرا از این فاصله کشت ❤ علیرضا قربانی 
واااای من ک مسئله دارم سراین ' ازاینکه زنگ بزنم عیدوتبریک بگم ب بقیه هم خوشم نمیاد  ' یا حضوری ...

منم از زنگ زدن بیزارم، این مدت به هیچ کدوم از بزرگترها زنگ نزدم، مطمئنم که ازم ناراحتن 

من خیلی کم حرفم تو جمعی حرف بزنن یهو جای خالیمو حس میکنن میگن یه حرفی بزن حداقل😂

ولی با شوهرم خیلی حرف میزنم حرف کم میارم اخر میزیم درباره خواننده ها حرف میزنیم😂

ناراحت بشم بروژ نمیدم متاسفانه

امضای منو بخونین لطفا ممنونم ازتون💝برای دوستم سمیرا وهمسرش😞خواهش میکنم فاتحه‌ای بفرستین ممنونتون میشممن دامپزشکم کمکی نیاز داشتید درخدمتم    من کیوبر سابق هستم جوگیر شدم گفتم اکانتمو حذف کنین. نی نی یار حذف کرد.
2706