2733
2734

فرداشب تولد شوهرمه امشب رفتم خونه پدرشوهرم بعد من میخام واسه شوهرم تولدش خونه مامانم اینا بگیرم بعد موقع برگشتکی خواهرشوهرم میگه فردا کیک بپز بیار اینجا تا تولد بگیریم🤨منم گفتم باشه 

ولی نمیخام برم اخه اونجا راحت نیستم هیچی دیگه میخام اول خونه خودمون تولد بگیرم بعد ببرم اونجا کیک فقط نمیدونم خودمم برم یا بدم شوهرم ببره؟

(بهم حمله نکنید اخه یک ماه بیشتره اومدیم روستا همه مونو کسی اینجا کرونا نداره ) 

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂

توو نی نی سایت خونواده هیچکس کرونا نداره. راحت باشید

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
توو نی نی سایت خونواده هیچکس کرونا نداره. راحت باشید

بخدا ما اومدیم روستا 🤒

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂
ببخشید استاتر  اخه مرده گنده تولد گرفتن داره ی تولد دو نفره عشقولانه بین خودتون بگیرید قشنگت ...

من چ میدونم😐

2738
خب یه شب خونه مامانت بگیر یه شب خونه مامانش

یعنی دوتا کیک بپزم؟

یعنی دوتا کیک بپزم؟

خودت کیک درست مییکنی؟

کیک خاامه ای؟

مییشه دستورشوو بدی!!🌷

قطع امید کردی؟ .. دم صب طلوع افتاب و نمیخای ببینی ..؟ سرخ و زرد آفتاب موقه غروبو نمیخای ببینی ..؟ ماه و دیدی ؟ نمیخای ستاره هارو ببینی!! شب مهتاب .. اون قرص کامل ماه رو نمیخای ببینی؟؟ .. چشاتو میخای ببندی ؟ از مزه ی یه گیلاس میخای بگزری!!؟نگذر .. من رفیقتم میگم نگذر!!