2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یه وقت نیای شمالااااا اینقدسردهههه هوا داغون

الان که نه اصلا با این کرونا تا شهرای همسایه هم نمیشه رفت. ولی شما که خودت شمالی هستی جاهای خاص رو بگو جایی که شاید خیلی از مسافرا نمیشناسن اما خوبه. و کدوم فصل بهتره به نظرت واسه مسافرت شمال. من یه بار اردیبهشت اومدم همون اوایلش اما سرد بود بنظرم. تابستون بنظرم  بهتره

2728

بوشهر الان گرم و شرجی شده کولرامون روشنه برای مسافرت نیایید چون پشیمون میشید

وزن اولیه ۶٨  هدف اولیه ۶۳  هدف نهایی ۵۷              خدا جونم میدونم همیشه همه جا هستی کمکم کردی زمین خوردم دستمو گرفتی بعضی وقتها به مو رسید ولی پاره نشده همیشه صدامو شنیدی گریه هامو دیدی خنده هامو دیدی میدونم بنده خوبت نبودم همیشه ناراضی و شاکی بودم ولی من غیر از تو که کسی رو ندارم. رفیقم دوستم نفسم همراهم عشقم هوامو داشته باش مثل همیشه . بوسسسسس  

الان که هیچ جا ولی هوا خوب باشه شمال اون هم آنقدر شلوغه و کثیف شده که اونجوری خوش نمی‌گذره تو فصل سرد هم جنوب خوبه من خودم به شخصه چون آثار باستانی و این چیزها دوست ندارم اصفهان و شیراز و اینا رفتم اصفهان که صدبار رفتم ولی دوست ندارم برم همدان هم برای یکی دو شب البته تو تابستون خوبه غار علی صدر خیلی قشنگه

2738
بوشهر الان گرم و شرجی شده کولرامون روشنه برای مسافرت نیایید چون پشیمون میشید

الان که اصلا با این اوضاع کرونا دم درم نمیریم چه برسه مسافرت. منظورم کلا جاهای خوب واسه مسافرت رفتنه هروقت ازسال کلی گفتم وگرنه الان اصلا. بوشهر چه وقتایی خوبه همون پاییز یانه؟ 

هیچ جا 😢 ولی گفتم به اطلاعاتم اضافه شه. آخه الان که نمیشه رفت مسافرت ولی مجازی میشه باجاهای دیدنی ا ...

تابستون ایشاالله استان اردبیل شهرستان مشگین شهر عاااااالیههه

در پی یافتن مرهم عشقم...ورنه منه دیوانه عاشق چه به داروسازی ♥️M♥️
ایل گولی چه جور جائیه؟ خودتون مال همون اطرافین یانه

قبلا اسمش شاه گولی بوده یجا تفریحی و قدیمیه خیلی زیباست

من اردبیل زندگیم میکنم

اردبیل تابستوون عالیه هواش بهشته جاهای دیدنی زیاد داره اب گرم های درمانی و...

قبلا اسمش شاه گولی بوده یجا تفریحی و قدیمیه خیلی زیباست من اردبیل زندگیم میکنم اردبیل تابستوون عال ...

چه خوب. کنجکاو شدم میرم از نت سرچ کنم ببینم چجوریه. اینم یه جور کسب تجربه س ممنون

2706