2737
2739
عنوان

التهاب عصب بینایی

18061 بازدید | 40 پست

با سلام . دوستان خواهرم چشمش درد میکرد پیش دوتا چشم پزشک بردمش گفتم ما تو چشمش چیزی نمی بینیم و چشمش ایرادی نداره . بعد یه امپول دیفرلین زد درد چشمش شدید شد بردمش پیش یه متخصص اعصاب گفت التهاب داره با دوتا چراغ قوه فهمید . بعد گفتم شاید اشتباه کرده بردمش پیش یکی  دیگه اون گفت جوش درد چشمش بعد یک روز خوب میشه پس میگرنه التهاب نیس . حالا باز درد میکنه. و من میترسم از ام اس . با اینکه زانوش درد میکنه دستاش کم جونه . ماست زیاد مصرف میکنه .میگه پاهام ضعیف ن خودش میگه عصب سیاتیک و گوش نمیکنه . چیکار کنم

منم همه اینارو دارم که😑😂 البته اصلا خودمو به اون راه نمیزنم یه مدته دارم فکر میکنم برم چشم پزشکی 😑 

‍ ﺷﮏ ﻧﮑﻦ! ﺩﺭﺳﺖ ﺩﺭ ﻟﺤﻈﻪ ﺁﺧﺮﺩﺭ ﺍﻭﺝ ﺗﻮﻛﻞ ﻭ ﺩﺭ ﻧﻬﺎﻳﺖ تاریکیﻧﻮﺭی ﻧﻤﺎﻳﺎﻥ میشودﻣﻌﺠﺰﻩ ﺍی ﺭﺥ میدهدو ﺧﺪﺍ ﺍﺯ ﺭﺍﻩ ﻣﻴﺮﺳﺪ ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من دختر دو سالو نیمشه پارشال تصادف کردیم که ضربه مغزی شدید شد تو کما رفت بعدشم شد یه تکه گوشت شنواییو بینایی نداشت کم کم همش برگشت 

اون موقع گعتن چشماش سالمه 

بعد لز یک سال بردمش چشم پزشکی گفت سر عصبای چشم کم رنگه 

تو نت ز م اصلا خوب ننوشته بود 

نن اصلا نفهمیدم چی گفت بعدشم گفت نظر دکتر مغزواعصابش مهمه

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
2738
چند تا دکترش میبردین 

دکتر عمومی بردم گفت میگرن . بردم چشم پزشک جراح گفت چیزی نیس .بعد یک سال باز بردمش پیش یه چشم پزشک خیلی خوب اونم معاینه کرد بعد گفت چیزی نیس برو پیش دکتر گوش و حلق .بعد امپول شدید شد بردمش پیش متخصص مغز و اعصاب گفت التهاب . اخه شک کردم بنظرش بعد بردم یکی دیگه (متخصص اعصاب ) گفت میگرنه.  اشتباه تشخیص داده 

2706