2733
2734
عنوان

پابند

168 بازدید | 15 پست

چند روز پیش تو دانشگاه حراست منو خواسته بودند برای بستن پابند مجبورم کردن تعهد کتبی بدم در حالی که اصلا معلوم نبود

واقعا برای این موضوع دو روزه حالم بده.😭😭💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دانشگاه ک تعطیله ۱‌.۵ ماهه ولی خب بنظرم نباید پا بندو برا دانشگاه بست

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2738

عزیزم منم پابند دارم ولی کسی نمیبینه مگه شلوار کوتاه بموشم که اگر اینکارم کردید مناسب دانشگاه نبوده و حراست کارشو درست انجام داده

خودت را که به خدا سپردی نگران هیچ طوفانی نباش🌺کشتی نوح را یک غیر حرفه ای ساخت و کشتی تایتانیک را یک حرفه ای🤲🤲🙆‍♀️🙇‍♀️

خواهرم دانشگاه علامه طباطبایی میرفت زمان دانشجویی به تل سرش که آبی بود گیر داده بودن🤦‍♀️

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 
عزیزم منم پابند دارم ولی کسی نمیبینه مگه شلوار کوتاه بموشم که اگر اینکارم کردید مناسب دانشگاه نبوده ...

نه مگه میزارن با شلوار کوتاه وارد بشی😕 

اول دانشگاه بدون چادر نمیزارن وارد بشی😖

نه مگه میزارن با شلوار کوتاه وارد بشی😕  اول دانشگاه بدون چادر نمیزارن وارد بشی😖

چجوری دیدن پس؟

خودت را که به خدا سپردی نگران هیچ طوفانی نباش🌺کشتی نوح را یک غیر حرفه ای ساخت و کشتی تایتانیک را یک حرفه ای🤲🤲🙆‍♀️🙇‍♀️
2706