2733
2734
عنوان

شوهرم برا نیم ست خریده ولی خوشم نیومد

| مشاهده متن کامل بحث + 1345 بازدید | 47 پست

اگه بگی خوشم نمیاد ب ذوقش میخوره دیگه طلا نمیخره برات 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب نظرتون خوبه یا برم عوضش کنم؟؟

عزیزم اینکارو نکن 

بااینکارو باعث میشی دیگه هیچوقت سوپرایزت نکنه ودلسرد بشه

من پولدارترین وبالاترین دخترطایفمونم💪صبح میشه این شب بازمیشه این درصبرداشته باش♥شایدفک کنی مغرورم ولی ن ازاونام دوساعت ازآشنایمون نگذشته تمام بیست سال زندگیموبرات تعریف کردم😁
2731

قشنگ نیست ولی دستش درد نکنه

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
2738

هرکس یک اخلاقی داره مثلا همسر من دوست داره همیشه حقیقت رو بدونه و خیلی راحت تره که بدونه خوشم نیومده تا اینکه خیال کنه که من خوشم اومده ... برای همین با هم از اول اتمام حجت کردیم که هر کی حقیقت رو گفت ، اون نفر دبگه شجاعت راست شنیدن رو داشته باشه...... اما بعضیا میخوره تو ذوقشون اگر بفهمن دیگه ازین کارا نمیکنن.

من بودم فقط چون شوهرم خریده دوسش داشتم 

و اغلب مخصوصا وقتی توخونه تنهاییم میپوشیدم 

هدیه قشنگی و زشتی نداره اونم از طرف کسی ک دوسش  داری

خدایا نگهدار ابوالفضلم وقلبش باش❤ سرنوشت عشقم رو با سرنوشت من قراربده💋

خوشگله مبارکه 

چند خریده؟

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
ب نظرتون خوبه یا برم عوضش کنم؟؟

قشنگه بنظرم عوض نکنین تا آخر عمر توی ذهن همسرتون میمونه

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)

اوخی چ قد نازه

مبارکت باشه

من باشم تا ابد نگه میدارم

چون هدیه است با عشق گرفته شده

هم قشنگه هم خاصه

خدش باشید همیشه😍😍😍😍😍😘😘😘😘

مادرشدنم آرزوست  😊 خواستار سرپرستی گرفتن فرزند دختر هستم
2706