2733
2734
عنوان

کسی اینجاازمون استخدامی اموزش پرورش شرکت کرده؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 228 بازدید | 43 پست
تبرییییککک😅دنگ وفنگش زیاده؟ شماباتعهدبه خدمتش مشکلی ندارین؟ 

سوال آخرت یادم رفت جواب بدم. نه عزیزم مشکلی ندارم چون شوهرمم سال پیش همین شهر توی یکی از ادارات استخدام شد

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دنگ و فنگ رو برام باز کن ببینم منظورت چیه؟     مرحله اول که همه چیز دست خودته. باید منابع ...

همون مصاحبه واینامنظورم بودیکیم این که میگن دوسال کارورزی داره انگار اره؟؟ 

یه چیزی میشه دیگه!!!غصه هاتوبس کن...
سوال آخرت یادم رفت جواب بدم. نه عزیزم مشکلی ندارم چون شوهرمم سال پیش همین شهر توی یکی از ادارات استخ ...

من نمی خوام تهعدبه خدمت برم😭عاشق دبیریم هاولی بااین موردمشکل دارم سخته ادم هرروزهرروزپاشه بره یه شهردیگه😢

2738
ازنظرکارهای اداری ومصاحبه واین جورچیزامنظورمه بایدتاارشدخوند؟ببینم هنوزمی تونم تاکارشناسی بخونم😅تهع ...

بله تعهد 10 ساله س. نه تاالان که من اذیت نشدم. چندروز بعد اعلام نتایج آزمون کتبی اطلاعیه میدن واسه تشکیل پرونده. اگر مدارکت مشکلی نداشته باشن 1 ساعته کاراش انجام میشه( البته خود کار 1 ساعت طول میکشه ولی چون شلوغه کمی معطلی داره) همون روز هم معاینات پزشکی انجام میشه و تاریخ مصاحبه بهتون اعلام میشه

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...

والا پارسال من شرکت کردم خیلیییی مسخره بود خیلی.هزاران نفرو واسه ازمون پذیرش کردن بعد فقط رتبه های خیلی برترو قبول کردن اخرشم براشون کار نبود جلوی در اموزش پرورش تجمع کردن که چرا مارو نمیبرید سرکار من که اصلا دیگه شرکت نمیکنم بیشتر انگار سرکاریه

من نمی خوام تهعدبه خدمت برم😭عاشق دبیریم هاولی بااین موردمشکل دارم سخته ادم هرروزهرروزپاشه بره یه شه ...

آره خب باید همونجا خونه بگیری. واسه آزمون امسال البته شنیدم میخوان بومی گزینی رو بردارن

همون مصاحبه واینامنظورم بودیکیم این که میگن دوسال کارورزی داره انگار اره؟؟ 

کی تبت نامشه؟ من رشته دانشگاهم فقه و مبانی حقوق اسلامه

ازکجا بفهمم میخوان این رشته رو؟ 

اصلا چطوریه؟

والا پارسال من شرکت کردم خیلیییی مسخره بود خیلی.هزاران نفرو واسه ازمون پذیرش کردن بعد فقط رتبه های خ ...

سزکاری نیست ،من خودم قبول شدم ،واقعا هم باید افراد با نمره برتر رو قبول کنن،چون قراره معلمی باشن که با دانش آموزای جورواجور برخورد میکنه

والا پارسال من شرکت کردم خیلیییی مسخره بود خیلی.هزاران نفرو واسه ازمون پذیرش کردن بعد فقط رتبه های خ ...

وای واقعا؟ اموزش پرورش؟ چرااخه بده که اینجوری

2706