2737
2734
عنوان

می ترسم نامزدم آزمون قبول نشه و من بشم! 😳

| مشاهده متن کامل بحث + 892 بازدید | 77 پست
عزیز دلم من خودم کارشناس ارشد آناتومی هستم و تحصیلات آکادمیک در همین زمینه دارم همسرمم اینترنه. تو ...

شما هرموقع خودتون دامپزشک وپزشک شدید میتونید بااین قاطعیت نظر بدید پزشکان ودامپزشکان نسبت به هم همچین عقیده ای ندارند من قصد توهین ندارم وواقعیت رو میگم دامپزشکی که میخواد تخصصش آناتومی وجنین شناسی باشه از نظر پایه تحصیلی ودرسی خیلی خیلی ضعیف هست واز ناچاری وارد این تخصص شده

چهارمین رشته پرطرفداره عزیزم، و دکترای حرفه ای هست مدرکش، از لیسانس به هرحال بهتره، با پوزش، چون ادا ...

پوزش چرا؟مگه بده باهم داریم تبادل نظر میکنیم؟😌

دندان،پزشکی،دارو،فیزیو،بینایی،شنوایی،رادیو.

به نظرم ترتیبش باید اینجوری باشه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما هرموقع خودتون دامپزشک وپزشک شدید میتونید بااین قاطعیت نظر بدید پزشکان ودامپزشکان نسبت به هم همچی ...

دقیقا نامزد من همیشه میگه تو درسات سنگین ترن 😂

خواهرامم گاهی با اکانت من تاپیک میزنن 🤗
2731
پوزش چرا؟مگه بده باهم داریم تبادل نظر میکنیم؟😌 دندان،پزشکی،دارو،فیزیو،بینایی،شنوایی،رادیو. به نظر ...

شنوایی و رادیو 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

پوزش چرا؟مگه بده باهم داریم تبادل نظر میکنیم؟😌 دندان،پزشکی،دارو،فیزیو،بینایی،شنوایی،رادیو. به نظر ...

شما نظرت اینه ولی نظر سازمان سنجش وداوطلب های تاپ رشته تجربی این نیست

2738
بله😂😂

عزیزم من اگه میخاستم این چرت و پرتا رو بخونم دانشگاه شهید بهشتی قبول میشدم، همونطور که همین شنوایی شهید بهشتی در کارنامه سبزم بود ولی ترجیح دادم دکتر باشم و اینکه اگه میخاستم برم اکسپوز بشم و کارشناس باشم، میرفتم تخصص رادیولوژی رو در همین رشته دامپزشکی شرکت میکردم که بشینم کنار و به کارشناسم دستور بدم. 🤗

دقیقا نامزد من همیشه میگه تو درسات سنگین ترن 😂

بله دامپزشکی درسهای خیلی سنگین تر از پزشکی داره یک دامپزشک میتونه از طبابت پزشک ایراد بگیره ولی یک پزشک همچین توانایی نداره،همسر خود من پزشک متخصص هست ودوست دامپزشک زیاد داره ومن کاملا از شرایط این دو رشته مطلع هستم خودم پرستارم

عزیزم من اگه میخاستم این چرت و پرتا رو بخونم دانشگاه شهید بهشتی قبول میشدم، همونطور که همین شنوایی ش ...

انشالله که خودت هر تخصصی که آرزوش رو داری همین امسال قبول شی همسرت هم یه تخصص خوب قبول بشه همین امسال.هر دو هم تو یه شهر.

بله دامپزشکی درسهای خیلی سنگین تر از پزشکی داره یک دامپزشک میتونه از طبابت پزشک ایراد بگیره ولی یک پ ...

بیخیال عزیزم، من از شغلم لذت می برم وقتی درس میخونم اصلا حس نمیکنم درسه انگار که دارم تفریح میکنم، آنقدر برام لذت بخشه و همین برام بسه. نظر بقیه نباید مهم باشه، من به چیزی که هستم افتخار میکنم و باهاش خوشبختم. 

لطفا دیگه منو ریپلای نکنید غیرمستقیم تو پیام قبلی ازتون خواستم. موفق باشید.

من تجربه واطلاعات خودم وواقعیت رو گفتم ،واقعیت انکار ناپذره!!! قصدم تبادل نظر بود نه ناراحت کردن شما ،ببخشید اگر ناراحت شدید

2706