2726
عنوان

خانوادم متوجه رابطه پنهونيم شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1926 بازدید | 44 پست
مگه آدم ها از یه سنی از نظر آشنایی مالی ... جدا نمیشن پس کی یه آدم بره خودش میشه همیشه باید از ترس د ...

تو ایران اینا جواب نمیده فرهنگش نیس اصلا متاسفانه

99/9/10                                                        سَلامِت میکنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم چرا با عین بچه 10 ساله ها رفتار میکنن. والا بچه 10 ساله ها اختیارشون از ما بسشتره. بگو من به سن قانونی رسیدم.قصدمون ازدواجه. میخاسم خودم کامل اخلاقش دستم بیاد بعد شمارا درجریان بزارم

خدا نگاه نکن به جرم من نگاه بکن به کرمت              
2728

پدر مادر منم همینجور رفتارها رو کردن منو بدبخت کردن. آخه دیگه دختر 25 ساله بد و خوبشو نمیدونه؟؟؟؟ باز عاقل بودی نگفتی من آنقدر احمق بودم از سیر تاپیاز میذاشتم کف دستشون. جای اعتماد بمن دهنمو سرویس میکردن. آخرم با کارهاشون خودمو بدبخت کردم 

خدایا کمکم کن تا باحرفهام دلی رو نشکنم و عشقی رو به نفرت تبدیل نکنم 

پسری که از هر نظر مورد تایید هست پامیشه میاد خواستگاری. بگو اگه نیومدی خواستگاریم پشت گوشتو دیدی منم دیدی. بعد گوشی را قطع کن و رو پروقایلت یه عکس اخمو بزار که ازت بترسه. باید بیاد خواستگاری

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن

شوخی نمودم 😨😟😲😢😴😬😠😅

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
مگه آدم ها از یه سنی از نظر آشنایی مالی ... جدا نمیشن پس کی یه آدم بره خودش میشه همیشه باید از ترس د ...

اینا همش به فرهنگ خانواده هابسته. بعضی ها بچه هارا از یه سنی مستقل میدونن. اما در هرکاری نظر میدن ولی تصمیم نهایی رو میزارن با خود بچه شون. ولی بعضی خانواده ها حتی بعد از متاهل شدن بچه هاشون هنوز دخالت های بیجا میکنن و میخان حرف حرف خودشون باسه

خدا نگاه نکن به جرم من نگاه بکن به کرمت              
بگو تازه آشناشدم میخواستم بگم بت دروغ بلد نیستی

همينو گفتم 

ولي باور نميكنه 

ميگه بايد همون روز ك اشنا شدي ميگفتي

گر نگه دار من ان است ك من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه ميدارد
مامان اینا ک هیچی . دیگه کی تو گروه بود . ؟؟؟

دختر خاله هام بودن ك درجريان بودن از قبل 

خالم اينام بودن ولي نخوندن سريع پاكش كردم

گر نگه دار من ان است ك من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه ميدارد
2706