2726
عنوان

لطفا نظرتان رابگید

247 بازدید | 12 پست

یه هفته اس معده ام درد میکنه وهر وقت به نامردم میگم میگه ایشالله خوب میشی منم بدم میاد که کل هم دردیش همینه و کاری برام نمی کنه به نظرتو ن من زیادی حساسم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مردا معمولا یا راهکار میدن یا اینکه از موقعیت میخان فرار کنن چو اینجور مواقع مضطرب میشن

خیلی اهل همدردی و این حرفا نباش 

مدلشونه 

گاهی فقط خودت میفهمی ؛                                        دیگه اون آدم سابق نیستی !

نه عزیزم حساس نیستم. نامزد یعنی کی؟ دوس پسر؟ تازه در مرحله آشنایی هستین؟ یا عقد؟ رو این مسائل حساس باش اتفاقا. آدم شریک زندگی میخواد واسه چی؟ واسه اینکه شریک دردشم باشه دیگه بعضیا اینطورین فقط شریک خوشیاتن او ناخوشیا دایورت میکنن. شوهر من سینم کیست داشت دو ماه تموم الافم کرد تا وقت سونوگرافی برسه منو ببره. حاضر نبود یه سونوگرافی آزاد ببره منو در حالی که مشکل مالی هم نداره ها. آخر داداشم گفت بیا خودم ببرمت. این مرتیکه الاغه نمیگه شاید اصلا زنه سرطان سینه گرفته تو این دو ماهه بمیره. خلاصه که دوران آشنایی حواستو جمع کن که بعدا مثل من زانوی غم بغل نگیری

برای شادی روح پدر و مادربزرگم صلوات بفرست اگه دوس داری دوست عزیز

اغلب مردا همدردی بلد نیستن

یکیشون هست میگم فلان بلا سرم اومد میگه اشکال نداره! اولش قاطی میکردم بعد یه بار خودش دچار مشکل شد بهش گفتم اشکال نداره، آروم شد!

فهمیدم واقعا اینو یه دلداری میدونه

زبون ندارن معمولا

نه عزیزم حساس نیستم. نامزد یعنی کی؟ دوس پسر؟ تازه در مرحله آشنایی هستین؟ یا عقد؟ رو این مسائل حساس ب ...

نامزد عقدی هستیم یه شب که حالم بد بود اومد دیدنمولی کلا باایشاله تموم اش میکنه اینم بگم هر دفعه زنگ میزنه حالم و میپرسه

نامزد عقدی هستیم یه شب که حالم بد بود اومد دیدنمولی کلا باایشاله تموم اش میکنه اینم بگم هر دفعه زنگ ...

به نظرم بهش بگو انتظارتو. شاید واقعا متوجه مسئولیتش نیست. ببین واکنشش چیه. اینچیزارو اول زندگی باید خواهر و مادر به مرد یاد بدن و یاداوری کنن که اونم اغلب جشم ندارن ببین عروسو چه برسه به این حرفا

برای شادی روح پدر و مادربزرگم صلوات بفرست اگه دوس داری دوست عزیز