2726

یا حسم الکیه؟توروخدا بگید چیکار کنم،چی بخرم قرص،خوب بشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اره منم هیرویت گرفتم بدتر ریخت

با تُرُشانَش تُرُشَم ،  با شِکَرانَش شِکَرَم... 😎.     قدیما اینجوری نبود ک انقد به بچه ها توجه داشته باشن.              5 سالم بود ک اسباب کشی کردیم، منو یادشون رفت.🤦‍♀️            بابام بعد دو روز اومد دنبال آفتابه منم دید با خودش برد 🥴🥴🥴 

ببین ب طرز فجیعی داره میریزه تو عمرم انقد ریزش نداشتم قطع ک کردم بدتر از بد شد 

با تُرُشانَش تُرُشَم ،  با شِکَرانَش شِکَرَم... 😎.     قدیما اینجوری نبود ک انقد به بچه ها توجه داشته باشن.              5 سالم بود ک اسباب کشی کردیم، منو یادشون رفت.🤦‍♀️            بابام بعد دو روز اومد دنبال آفتابه منم دید با خودش برد 🥴🥴🥴 
من ریزش داشتم شدید.یه روز درمیون ویتامین ایی میخورم.شامپوهم عوض کردم دیگه نمیریزه

شامپو چی میزنین

خواهرای عزیزم برای سلامتی و کار همسرم یه صلوات بفرستین و دعا کنین با دلهای مهربونتون منم دعاتون میکنم ☹😘😘😘
من ریزش داشتم شدید.یه روز درمیون ویتامین ایی میخورم.شامپوهم عوض کردم دیگه نمیریزه

ویتامین E?? 

پیاز امتحان کردی؟با هر وعده غذات‌پیازه بخور حداقل نصفش

شامپو بچه استفاده کن

تخم‌مرغ نخود خیس خورده کوبیده شد صدر قاطی کن ی روز در میون بزار تا یک هفته بعد یک هفته دو روز درمیون بعدش ۳ روز در میون بعدش هر هفته 

قد ۱۶۰  وزن اولیه ۶۴  وزن فعلی ۶۰  وزن هدف ۵۰ تاپیک سیتارا جونیم😘
2706