2726
عنوان

اینجا کسی منو میشناسه 🤔🤔

180 بازدید | 46 پست

یانه من یک عدد کاربر شناخته نشده ام 

ممنون میشم بگید آخه خیلی وقته عضوم دلم میخواست این تاپیکو بزنم 

روسفیدم کنید 😁

خاشاقچی تکرار غریبانه ی دردهایت چگونه گذشت وقتی سربنیستت کردند😢 بامن بگو از لحظه لحظه های ترورت 😥 کاش در این روزهای کرونایی بودی و میدیدی چگونه برما گذشت 

نه بوخوداااا 

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

😁اولین باره میبینمت

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
نه بوخوداااا 

الکی بگو میشناسم بوس 😂😘

خاشاقچی تکرار غریبانه ی دردهایت چگونه گذشت وقتی سربنیستت کردند😢 بامن بگو از لحظه لحظه های ترورت 😥 کاش در این روزهای کرونایی بودی و میدیدی چگونه برما گذشت 
الکی بگو میشناسم بوس 😂😘

اوکی 

میشناسسسسسمت تو عشقی 😂😂

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
خانم استنلی هستی دیگه

آره 😂

من که از شما قدیمیتر هستم به جز یه تعدادی کمی از کاربرا، دیگه کسی منو نمیشناسه. خیلی مساله مهمی نیست.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
2706