2733
2734
عنوان

بیاید از چیزای که واقعاازش ترس دارید ویا ترسیدید بگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 862 بازدید | 104 پست
بازم خوبه جرات كردي  من نميتونم سوسك هم بكشم😅 از دور دمپايي پرت ميكنم اونم نميخوره

من همونشم نمیتونم،چشمم بهش بخوره از ترس شدید حالم بد میشه و جیغ و فرار😓😓

آیت الله بهجت:گشتیم و گشتیم ذکری بالاتر از صلوات پیدا نکردیم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی بود

گذاشتم لینک

شکلات مال خودمه فقط گاهی میزارمش🍫/어녕하세요/شروع چالش چاقی🌹.من میتونم/به یکدیگر دروغ نگویید.انسان است دل می بندد😔/اگه امضامو میبینی برای روح مامان ترنم و می می ناز صلوات بفرست🌹/l love pizza/  ویبلایک نکن بیچاره  از شدم از بس اعلان ام رو چک کردم😕ای/    روح می می ناز و ماما$$٪٪^"٪٪^
2731
من همونشم نمیتونم،چشمم بهش بخوره از ترس شدید حالم بد میشه و جیغ و فرار😓😓

بعضي وقتا مجبوري يا بكشيش يا باهاش هم زيستي كني😂😂

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ولی ی چیزی میدونید میگن از چیزایی ک فوبیای شدید دلرید تو زندگی قبلی به وسیله اونا مردن مثلا یکی فوبیا تفنگ داره یکی چاقو یکی ارتفاع و....

انسانم آرزوست

همزیستی آره خیلی داشتم باهاشون ولی هر روز کارم جیغ و داد و گریه بوده،چند کیلو هم وزن کم کردم😕😕

2738
ولی ی چیزی میدونید میگن از چیزایی ک فوبیای شدید دلرید تو زندگی قبلی به وسیله اونا مردن مثلا یکی فوبی ...

نميدونم والا 

منم يچيزايي شنيدم ولي نميشه باور كرد

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
همزیستی آره خیلی داشتم باهاشون ولی هر روز کارم جیغ و داد و گریه بوده،چند کیلو هم وزن کم کردم😕😕

منو بگو بخاطر کار شوهرم رفتیم ی شهر کوچیک حدودا دو سال بعد چون هوا گرم بود از این مارمولک گنده ها داشتیم😢😢😢دو سال رو با بدبختی گذروندم

انسانم آرزوست

اخ اخ چه دلي داشتي 😣😣😭😭

شب اول قبر و عزراییل. همیشه دعا میکنم نصف شب عزراییل نیاد سراغم حداقل روز روشن بیاد از ترس سکته نکنم

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
ولی ی چیزی میدونید میگن از چیزایی ک فوبیای شدید دلرید تو زندگی قبلی به وسیله اونا مردن مثلا یکی فوبی ...

خب من الان سوسک بیاد تو جونم واقعأ سکته میکنم میمیرم،یا سرمو میکوبم زمین بمیرم،خیلی میترسم اصلأ تحمل ندارم،مخصوصأ گنده هاش😨😨😯

اخ اخ چه دلي داشتي 😣😣😭😭

نازلی جونم واسه تاپیک آخرم گزارش میزنی 

الهی دورت بگردم قلب من ⁦❤️⁩همسرم همه دنیامه الهی من فداش بشم یکی یه دونه من قربون اون صداش بشم من همه ی زندگیه منه..کسی بیاد سمتش پر پرش میکنم 😁لطفا پروفایلمو کپی نکنید اینجا منو با این پروفایل میشناسن..ممنون عزیزان ⁦❤️⁩
2706