2733
2734
عنوان

بیاید از چیزای که واقعاازش ترس دارید ویا ترسیدید بگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 862 بازدید | 104 پست

من از مار میترسم خیلی هم خوابشو میبینم

چشم چشم دو ابرو،چشمای گریان بی سو،کمرم بند شکسته آن کمند گیسو،وقت باران همه ی پنجره ها میرقصند،باز کن این پنجره را باز هوا میخواهم

چاق شدم،و شکستن خام گیاهخواریم(میترسم وقتی خوابم یکی بیاد تو دهنم غذایپخته بزاره؛البته در اتاقم همیشه قفله موقع خواب😂)

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

واااا کفشدوزک به این ناز من میگیرم دستم واسه هر کی دلم تنگ باشه میگم پرواز کن برام بیارش

من چندشم ميشه از بال هاشو پاهاش

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2731
چ ترس بانمکی من فوبیا مار و مارمولک دارم ی بار ی بچه مارمولک کشتم تا یک ساعت نفسم سر جاش نیومد و میل ...

بازم خوبه جرات كردي 

من نميتونم سوسك هم بكشم😅

از دور دمپايي پرت ميكنم اونم نميخوره

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
من چندشم ميشه از بال هاشو پاهاش

دوسش دارم من یه بار خونه مادر بزرگه توروستا بودم رفتیم سر زمینشو اونجا یکیشو دیدم گفتم پرواز کن بابامو بیاربچه بودم.دیدم اومد از زاه دور.دلم واسش تنگیده بود.بابام توراه بودومن نمیدونستم ازون به بعد دوسش دارم

2738
دوسش دارم من یه بار خونه مادر بزرگه توروستا بودم رفتیم سر زمینشو اونجا یکیشو دیدم گفتم پرواز کن بابا ...

اخي عزيزم 

خدا حفظ كنه پدر محترمتو❤️❤️

از سوسک مخصوصا تو مکان کوچیک و بسته😒😂موش مخصوصا اونجا ک میاد سمت ادم😑تنهایی بخوابم  ازجای خیلی تاریک

وقتایی ک داستان ترسناک میخونم از اینکه شب تو تاریکی زل بزنم تو ایینه

ی خونه باغ داریم شباش خیلی ترسناکه حتی اگه روزا هم تنا باشی یخورده ترسناکه دیگه فعلا همینا😐

.
از ناچاری بود اگه نمیکشتمش دیگه نمیتوتستم تو خونه بمونم

اي واي خيللي حس بديه😣😣😣

2706