2410
2553
عنوان

بیاید از چیزای که واقعاازش ترس دارید ویا ترسیدید بگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 862 بازدید | 104 پست
https://www.ninisite.com/discussion/topic/2364791/کساییکه-ممکنه-بترسن-و-حامله-ها-نیان-لطفا-یه-بازی-ا ...

مرسی😍

گروه نارنجی  🧡  وزن اولیه: 66  🧡  وزن هدف: 52                                                اقایون درخواست دوستی ندن سنگین ترن✌👍
موجود كثافتيه كلا😣😣 منم يبار نشسته بودم حياط با فاميل و خانواده  يه سوسك از بالاي درخت افتا ...

وای یکبار رفتم دستشویی در دستشویی بسته شد یهو در رو نگاه کردم دیدم یک سوسک داره تکون میخوره اومدم بکشم دیدم نمیتونم یهو درو باز کردم.بابامو نصفه شبی بیدار کردم کشتش

شکلات مال خودمه فقط گاهی میزارمش🍫/어녕하세요/شروع چالش چاقی🌹.من میتونم/به یکدیگر دروغ نگویید.انسان است دل می بندد😔/اگه امضامو میبینی برای روح مامان ترنم و می می ناز صلوات بفرست🌹/l love pizza/  ویبلایک نکن بیچاره  از شدم از بس اعلان ام رو چک کردم😕ای/    روح می می ناز و ماما$$٪٪^"٪٪^

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی😍

خواهش میکنم😁🌹

شکلات مال خودمه فقط گاهی میزارمش🍫/어녕하세요/شروع چالش چاقی🌹.من میتونم/به یکدیگر دروغ نگویید.انسان است دل می بندد😔/اگه امضامو میبینی برای روح مامان ترنم و می می ناز صلوات بفرست🌹/l love pizza/  ویبلایک نکن بیچاره  از شدم از بس اعلان ام رو چک کردم😕ای/    روح می می ناز و ماما$$٪٪^"٪٪^
وای یکبار رفتم دستشویی در دستشویی بسته شد یهو در رو نگاه کردم دیدم یک سوسک داره تکون میخوره اومدم بک ...

منكه جرات ندارم پامو بزارم روش😣يا بكشمش

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2720
منكه جرات ندارم پامو بزارم روش😣يا بكشمش

منم😓😓

ارتفااااع😑😑😑😑در حدی که شبا خواب میبینم از یه جایی پرت میشم بعد یک پام ناخودآگاه میپره بالا شوهرم میگه چتهههه😂😂😂😂

دوستت دارم و همین جمله خبری کوتاه؛ بزرگ ترین خلاصه تمام عاشقانه های جهان است.  

غروب بود...من وخاهرم وداداش۱۰سالم تنها بودیم و داشتیم فیلم جنگیرو نگاه میکردیم جاهای ترسناکش یهودرزدن ازترس داشتیم سکته میکردیم این ترس مشترکمون بود..شب که شد اونا خوابیدن من تاخودصبح بیدار بودم انقدرکه ترسیده بودم عرق کرده بودم...تب کرده بودم دلمم نمیومد خاهرمو بیدارم کنم یذره پاهدم درمیومدن بیرون زود میکشیدم زیر پتو وفکر میکردم الان جن اززیر پامو میکشه ومیبرتم تاده روزحموم نرفتم میگفتم برم جن میادسراغم منیکه ازهیچ موجودی نمیترسیدم بادیدن اون فیلم وحشت کرده بودم این بزرگترین ترس زندگیم بود...

درکی عمیق؛میان باورهایی سطحی...
2714

تاریکی و عنکبوت

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2706