2726

من خودم خیلی میترسم تنها بخوابم تو اتاق حس میکنم روز اخرم تو دنیام اینقدر میترسم مخصوصا شب ها همش حس میکنم یکی کنارمه یا داره نگام میکنه 

سوسك

كفشدوزك

عنكبوت 

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اینکه کیسه آبم پاره شه و زایمان زودرس داشته باشم

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

دیشب تو نی نی سایت یک بازی ترسناک دیدم سکته زدم تا صبح

شکلات مال خودمه فقط گاهی میزارمش🍫/어녕하세요/شروع چالش چاقی🌹.من میتونم/به یکدیگر دروغ نگویید.انسان است دل می بندد😔/اگه امضامو میبینی برای روح مامان ترنم و می می ناز صلوات بفرست🌹/l love pizza/  ویبلایک نکن بیچاره  از شدم از بس اعلان ام رو چک کردم😕ای/    روح می می ناز و ماما$$٪٪^"٪٪^

من فوبیای مکان های کوچیک و بسته رو دارم مثلا من هیچوقت نمیتونم از اسانسور برم هر  وقت برم از ترس نفسم تنگ میشه...

از مار هم میترسم

گروه نارنجی  🧡  وزن اولیه: 66  🧡  وزن هدف: 52                                                اقایون درخواست دوستی ندن سنگین ترن✌👍

ازتنهایی 

دعوا 

دادگاه 

کلن ترس بدی نسبت به اینهادارم

{قیامت بی حسین غوغا ندارد،شفاعت بی حسین معنا ندارد،حسینی باش که در محشر نگویند،چرا پرونده‌ات امضاء ندارد}یاامام حسین
2706