1711
1714

من خودم خیلی میترسم تنها بخوابم تو اتاق حس میکنم روز اخرم تو دنیام اینقدر میترسم مخصوصا شب ها همش حس میکنم یکی کنارمه یا داره نگام میکنه 

اگه میخوای  یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

1713

اینکه کیسه آبم پاره شه و زایمان زودرس داشته باشم

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

دیشب تو نی نی سایت یک بازی ترسناک دیدم سکته زدم تا صبح

شکلات مال خودمه فقط گاهی میزارمش🍫/어녕하세요/شروع چالش چاقی🌹.من میتونم/به یکدیگر دروغ نگویید.انسان است دل می بندد😔/اگه امضامو میبینی برای روح مامان ترنم و می می ناز صلوات بفرست🌹/l love pizza/  ویبلایک نکن بیچاره  از شدم از بس اعلان ام رو چک کردم😕ای/    روح می می ناز و ماما$$٪٪^"٪٪^

من فوبیای مکان های کوچیک و بسته رو دارم مثلا من هیچوقت نمیتونم از اسانسور برم هر  وقت برم از ترس نفسم تنگ میشه...

از مار هم میترسم

گروه نارنجی  🧡  وزن اولیه: 66  🧡  وزن هدف: 52                                                اقایون درخواست دوستی ندن سنگین ترن✌👍
1665

ازتنهایی 

دعوا 

دادگاه 

کلن ترس بدی نسبت به اینهادارم

خدای مهربون یه معلم دل شکسته ام تنهادلخوشیم کنجدتودلمه❤مواظبش باش برام دعاکنیدحاجتم برآورده بشه خیلی دلم شکسته💔💔😔
1436

از چاقو هم میترسم یهو فکر های وحشتناک میاد تو سرم😑😑

شکلات مال خودمه فقط گاهی میزارمش🍫/어녕하세요/شروع چالش چاقی🌹.من میتونم/به یکدیگر دروغ نگویید.انسان است دل می بندد😔/اگه امضامو میبینی برای روح مامان ترنم و می می ناز صلوات بفرست🌹/l love pizza/  ویبلایک نکن بیچاره  از شدم از بس اعلان ام رو چک کردم😕ای/    روح می می ناز و ماما$$٪٪^"٪٪^
دیشب تو نی نی سایت یک بازی ترسناک دیدم سکته زدم تا صبح

چی بود بازی؟؟😍😍

گروه نارنجی  🧡  وزن اولیه: 66  🧡  وزن هدف: 52                                                اقایون درخواست دوستی ندن سنگین ترن✌👍
چ بازی😐تگم نکرددید چرا

مال قدیم بود

1695