2726

نه همچين حسي نداشتم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
عه عکستو گذاشتی دوباره     من همش اشتباه میگرفتم  استارتر به نظر من ای ...

اره خوشگلم خيليا همين حرف شمارو زدن گفتن قبليو بزار

اخر گذاشتم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

عزیزززم نگران نباش همه دخترآ همچین فکرایی میکنن ولی میبینی باز سر و کله یکی پیدا شد‌... انشالله فقط خوبش و قسمتمون پیدا شه.. شاید باور نکنی من بعضی اوقات تو یه روز دوتا خواستگار میومد برام ولی الان سی سالمه و ازدواج نکردم هنوز.. خواستگار دل گرمی دختر و خانواده اشِ ولی  خواستگار زیاد یا کم مبنای خوشبختی یا بدبختی نیس.. بخدا من دوستایی داشتم که فقط یه خواستگار داشتن با همونم ازدواج کردن و خوشبختن.. یا فوقش دومی یا سومین خواستگارش بوده

کار خوبه خدا درست کنه..😍😍😍
2706