2703
2553
عنوان

💖💖💖موی فرفری یا لخت یا موج داااااار💖💖💖

| مشاهده متن کامل بحث + 377 بازدید | 31 پست
😄اخ من همیشه ایم مشکل تگو دارم اینطوریه ک اینو کپی میکنی😄بعد تگ‌میشم @نــــهـال_بـــــلا   ...

تو با كاربري من انلاين ميشي ميتوني منشن كني؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
تو با كاربري من انلاين ميشي ميتوني منشن كني؟

آره خودتم چن بار گفتی آن شو فلانی رو تگ کن  

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اینجوری هم بده هیچ مدلی ازش درنمیاد. 

بد نیست خیلی بده. من تو هیچ عروسی نمیتونم مو درست کنم دیگه. ولی خب چتریش خوب در میاد و اینکه دوماه دوماه موهام و شونه میکنم اصلا شلوغ و توهم نمیشه 😂😂😂😂😂

سلام هموطن 🤚🤚🤚🏻🤚🏻🤚🏼🤚🏼🤚🏽🤚🏾😘😘😘😘
آره خودتم چن بار گفتی آن شو فلانی رو تگ کن    

پس يعني مرورگر من مشكل داره!

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2456
بعد اینکع از حموم اومدی نم نم موهاتو بباف همیشه هم باعث میشه موخوره نگیره هم فر خوشگل 

قبلا همیشه این کارو میکردم. 

الان کوتاهه تا زیر گردن نمیشه 

همیشه دوست دارم تا پایین گردن باشه فرفری و پف دار خیلی باحاله😁 دور صورتو بگیره

‏گناه منم مثل شما خوشگلیم بود، خدا گناهامو بخشید این شکلی شدم  
موج پارو لخت خوبه. فردوست ندارم. پف میکنه. همش اتو به دستن. 

من اولش همش اتو به دست بودم چون رشتمم تربیت بدنی بود هی  باس سالن و باشگاه میرفتم. موهام فره.  ولی خب الان یه سالی هست که پذیرفتم موی فر قشنگیه خودشو داره و اگه مواظبت بشه ازش خیلی هم زیباس 

پس يعني مرورگر من مشكل داره!

آره چن بارم بهت گفتم با ی مروگر دیگ امتحان کن

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
2714
قبلا همیشه این کارو میکردم.  الان کوتاهه تا زیر گردن نمیشه  همیشه دوست دارم تا پایین گرد ...

دیوونه😂😂😂بیا تاپیکمو بخوون

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
 آره چن بارم بهت گفتم با ی مروگر دیگ امتحان کن

با يكي ديگه امتحان كردم نشد باز

با يكي ديگه امتحان كردم نشد باز

با کروم میای دیگ درسته؟

پاکش کن دوباره نصبش کن یا اگ‌نمیتونی هیستوریتو پاک کن

با کروم میای دیگ درسته؟ پاکش کن دوباره نصبش کن یا اگ‌نمیتونی هیستوریتو پاک کن

اپل ايديم مشكل داره نميتونم نصب كنم دوباره

2706