2726
عنوان

قضاوت با شما+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 5562 بازدید | 143 پست
ببخشید ولی با این طور برخورد شما زندکیتون به جایی نمیرسه.خیلی منم منم میکنی و منت میزاری رفتاری که ت ...

آره واقعا نامزدش خیلی قوی هست که در برابر این همه توهین چیزی نگفته

هر مردی دیگه‌ای بود به شدت عصبی میشد

من که از صبوری و آرامش نامزدش تعجب کردم

خودم بیشتر حرص خوردم😂

بخند، همین  
دقیقا الانم همه مدافعدختر و باباهه شدن ای خدااا😢

اصلا اینجور نیست. استارتر کلی سره پسره منت گذاشته من عصبی میشم پیاماشو میخونم. حالا دادی دستت نکنه ولی بیست بار به رخ کشیدی پسره رو شستی گذاشتی کنار. بنده خدا پولشم که داره میده. شوهره هم کارش اشتباهه ولی من از لحنه صبحبتش خوشم نیومد با احترام. 

سلام هموطن 🤚🤚🤚🏻🤚🏻🤚🏼🤚🏼🤚🏽🤚🏾😘😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اهل ریسک ها .بیشتر مواقع بدهی و مشکلات میارن ... گرچه ما پدر و نامزدتو خوب نمیشناسیم

ولی خیلی خانواده ها بخاطر ریسک جووون ها مشکل دار و بدهکار وبدبخت شدن ثباتت رو بهم نزن

خانواده ی من اگه خودشونم بخوان کاری برای شوهرم بکنن یا چیزی بهش بدن من نمیذارم حوصله این بحث ها رو ندارم نداره با نداریش کنار میام تا خودش یه راه حلی پیدا کنه ولی نباید بزاری خانوادت تو مسائل مالی کمکت کنن چون بعدا توقعات هر دو طرف میره بالا و دختر بیچاره وسط خانواده شو شوهرش گیر میکنه

اسم تو رو پیشونیه من نوشته شده💓
شوهرم هیچی نیاورد با خودش هیچییی بابام هم مغازه داد هم سرمایه گفت من حوصلم نمیکشه راه بندازم قبلا ا ...

خب شراکت خوبیه که.سرمایه از یکی کار از یکی درامد هم نصف نصف.اره شوهرت پرروبازی دراورده اما کاش اینطوری حرف نمیزدی.یه کلام با خونسردی میگفتی اگه اینطور فک میکنی پس جدا شین از هم.خودت یه کاری راه بنداز و پیشرفت کنیم.اینم میگفتی که خب قانون شراکت همینه که‌پول از یکی کار از یکی و نصف نصف و پدرم درست داره رفتار میکنه.اینطوری اگه میتونست میرفت جدا میشد نمیتونستم دیگه ساکت میشد.چه توقعاتی داره.میخواد کلا همه چی برا خودش باشه

استارتر اصلا لحن تو نپسندیدم..خیلی تحقیر آمیز باهاش حرف زدی و همش داری خودتو خونواده تو می کوبی تو سرش.مرده و غرورش

تو غرور شو هدف گرفتی،کاری به بقیه ی نظرات ندارم.من به شخصه اصلا حق رو بهت نمیدم چون طرز حرف زدنت فوق العاده غیرمنطقی و زننده س

اصلا اینجور نیست. استارتر کلی سره پسره منت گذاشته من عصبی میشم پیاماشو میخونم. حالا دادی دستت نکنه و ...

اخه پستای اول همه پسره را کوبیدن درصورتی که چیز خاصی نگفته بود اسی تند رفته بود که اونم یه چیزایی گفت ولی بازم خوبه هر کی بود خیلی بی احترامی میکرد به زنش

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
2706