2726
عنوان

قضاوت با شما+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 5562 بازدید | 143 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زدی بدبخت رو ترکوندی هااا

من بودم دیگه جواب سلامت رو هم نمیدادم

بنده‌خدا حتما میدونه بازم جای کار و پیشرفت داره

خواسته از شما کمک بگیره

معمولا پدرها اهل ریسک نیستن و این جوون‌ترها هستن که ریسک میکنن

شاید منظورش این بوده که پدر شما ریسک نمیکنه و...

اصلا طرز حرف زدن شما درست نیست

من جای نامزدتون بودم دیگه نه با پدرتون کار میکردم

نه اسمی از خودتون میوردم

غرورش رو له کردید

بخند، همین  

همین اول کاری چقدر منت سرش گذاشتی از طرف من به نامزدت بگو از پدر زنت جدا شو وگرنه یه عمر منت رو سرته تا تقی به توقی بخوره بهت میگن تو هیچی نبودی ما ادمت کردیم

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
2728

تجربه ثابت کرده وقتی از ادم نمک نشناس و ناسپاس . وپرمدعا.... حمایت اشتباهاتش مخفی کنی و لاپوشونی کنی روز به روز توقع و ادعاش بیشتر میشه تریپ معرفت برداری پرروتر میشه

اخه خیلی اعتماد به نفس دارن خانوادگی 

هردوتون مقصرین... اون بخاطر اینکه نمک نشناسه

تو هم بخاطر اینکه زود جبهه گرفتی و کاملا خوردش کردی

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

ببخشید ولی با این طور برخورد شما زندکیتون به جایی نمیرسه.خیلی منم منم میکنی و منت میزاری رفتاری که تموم مردا ازش متنفرن 

پدر شما عم اگه شوهرتو به عنوان شاگرد برده مغازه و خودش راحت تو خونه دنبال استراحته که شوهرت حق داره چون اندازه یه شاگرد حقوق میده راست گفته مغازه را میدادن اجاره خیلی کمتر از اینی که الآن درمیاد براشون بود پس جبهه بیخود نگیر نمیگم پدرتو سبک کن در برابر شوهرت ولی شوهرتم زیر پات نذار میتونستی بزاری حرفاشو بزنه بعد میگفتی اجازه بده در موردش با پدرم صحبت کنم نه اینکه فقط منت سرش بزاری خیلی شوهرت آدم حسابیه که توهینی بعت نکرده بعدم با مدرت صحبت میکردی در موردش

ببین  در مورد اینکه بابات لطف کرده در حق شوهرت حرفی نیست ولی به نظر م با سیاست تر باید باشی اینکه ببینی خب الان شوهرت دقیقا میخواد چیکار کنه یا چرا  این حرفو زده 

خدایا ی مهربانم فرزندان و خانواده ام رو به خودت میسپارم   
دقیقا معلوم نیس چه خبره.با بابات چجوری و با چه شرایطی شریک شده؟ببین یه وقتی به یکی خوبی میکنی دور بر ...

شوهرم هیچی نیاورد با خودش هیچییی

بابام هم مغازه داد هم سرمایه گفت من حوصلم نمیکشه راه بندازم قبلا اجاره بود

همسرمم خانوادش هیج کاری نکردن براش 

خودش اومد اینجا کار کرد حتی مالیاتم بابام میده 

ولی زحمتشو همسرم میکشه بابام فقط نظاره گره و درآمد هم نصف نصفه

میدونی

دلم میخواد بگم خیلی تند حرف زدی واون خیلی احترام نگه داشته

امااااااااااااا

این ظاهرِقضیس به نظرم اصلا چون تو تند حرف زدی اون دیگه پرو بازی در نیاورده🙄واگه تو این رفتارو نمیکردی اونوقت اون بدبرخورد میکرد

اگه کلا همسرت مرده خوب ومتشخصیه یکم رعایت کن خواهر اگرنه خوب کردی 😖

خب بنده خدا میخواد از بابات جدا بشه حقشه یه زمانی خب بردینش مغازه باباتون برای زندگی خودتونم بوده یه معامله دو سر برد هم زندگی دخترشون ثبات پیدا کرده هم نفع مالی داشته الان شوهرتون میخواد جدابشه و پیشرفت کنه کاملا طبیعیه چرا دایم تو سرش میزنی ؟ از همون اول اصلا بنظرم نذاشتی بگی منظورش از حرفاش چیه دایم بهش پریدین خب تا اخر عمرش ک نمیشه تو مغازه بابای شما باشه کارش درسته بنظرم خیلیم ارومه که با اونهمه سرزنش و سرکوفت و برچسب بی احترامی هم نکرده

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2706