2726

واقعا درد بزرگیه هیچ ارامشی نداری 

🌷دلم برای خانه ی پدری ام تنگ شده• جایی که شیطنت هایم خریدار دارد .• جایی که همه چیز برای حالِ خوب داشتن فراهم است ...• جایی که همیشه در آن بچه ام ، و بچگی کردنم جرم نیست،که اگر ناز کنم .. پدر و مادرم، می خندند ، و نوازشم می کنند.• جایی که خوش طعم ترین غذاها وجود دارد..و هرچه خواستی نمی گویند خودت آماده کن !همه چیز بدونِ هیچ منتی مهیاست • آنجا که حتی مزه ی نان و ماستش هزار بار از پیتزا پپرونیِ بالای شهرِ اینجا بهتر است ...•  جایی که هر صبح ، بوی عطر گلدان های مادر مشام را می نوازد و صدایِ غُل غلِ سماورش ، حالِ آدم را جا می آورد • جایی که خواب های از سرِ صبح تا لنگ ظهر ؛ عجیب ، در آن می چسبد • که اگر آدم از سردیِ اولِ صبح ها چنبره زد ، کسی هست که با تمامِ عشق ، پتو رویش بیاندازد..و خوابِ شبها ، هیچ نگرانی و ترسی ندارد. جایی که تماشای برنامه کودک از نوع نوستالژی ، بیشتر از نوشیدنی های انرژی زا ، به آدم انرژی می دهد• آنجا که جنسِ قربان صدقه هایش فرق داد!من دلم همین گوشه از دنیا را تا ابد میخواهد.کنارِ پدر و مادری که از لبخندشان ؛تمام باورهایِ مرده ام جان بگیرند !🌷
نگین این حرفارو من دلم بچه خودمونو میخواد 😭😭😭😭

نميخاستم ناراحتت كنم

اما فرزندخوندگي واقعا چيز بدي نيست. اينهمه بچه كه از خون پدر مادر خودشون هستن و هزار دردسر و مشكل ميسازن رو نديدي؟ چه فرقي ميكنه در نهايت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیز دلم🌹 .من مجردم ولی تو تاپیک آرزوهاتو بنویس خیلیا رو دیدم که دلشون بچه میخواست و چقد ناراحت شدم و دلم گرفت.از ته دل از خدا میخوام هر کسی که دلش بچه میخواد بده بهش . الهی آمین 🤲🍃

2728

خواهشا برامون دعا کنید خدا ب حق صاحب این ماه عزیز معجزه کنه 

🌷دلم برای خانه ی پدری ام تنگ شده• جایی که شیطنت هایم خریدار دارد .• جایی که همه چیز برای حالِ خوب داشتن فراهم است ...• جایی که همیشه در آن بچه ام ، و بچگی کردنم جرم نیست،که اگر ناز کنم .. پدر و مادرم، می خندند ، و نوازشم می کنند.• جایی که خوش طعم ترین غذاها وجود دارد..و هرچه خواستی نمی گویند خودت آماده کن !همه چیز بدونِ هیچ منتی مهیاست • آنجا که حتی مزه ی نان و ماستش هزار بار از پیتزا پپرونیِ بالای شهرِ اینجا بهتر است ...•  جایی که هر صبح ، بوی عطر گلدان های مادر مشام را می نوازد و صدایِ غُل غلِ سماورش ، حالِ آدم را جا می آورد • جایی که خواب های از سرِ صبح تا لنگ ظهر ؛ عجیب ، در آن می چسبد • که اگر آدم از سردیِ اولِ صبح ها چنبره زد ، کسی هست که با تمامِ عشق ، پتو رویش بیاندازد..و خوابِ شبها ، هیچ نگرانی و ترسی ندارد. جایی که تماشای برنامه کودک از نوع نوستالژی ، بیشتر از نوشیدنی های انرژی زا ، به آدم انرژی می دهد• آنجا که جنسِ قربان صدقه هایش فرق داد!من دلم همین گوشه از دنیا را تا ابد میخواهد.کنارِ پدر و مادری که از لبخندشان ؛تمام باورهایِ مرده ام جان بگیرند !🌷
شوهرم مشکل داره هیچ اسپرمی نداره به هیچ عنوان تولید نمیشه

یعنی صفر هستش؟ازواسپرمه؟

مرکز ناباروری رفتید؟همسر دوست منم اینطور بود ولی تو بیضه هاش اسپرم داشته الان دوقلو داره

Lea  
ما اسپرم نداریم که کلا

اگه خدا بخواد، غیرممکنم ممکن میشه

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
کاش منم حداقل یه امیدی داشتم بی بی چک میخریدم

منم شوهرم تعداد اسپرمش کمه و کم تحرک ای وی اف هم کردم منفی شد 

چله حق شناس بردار چن وقت پیش صب یه کاربری تاپیک زده بود بعد۵سال بی بی چکش مثبت شده بود گف چله حق شناس برداشتم کامل شرایطشو انجام دادم 

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
واقعا سخته... من دوستم حامله بود همون هفته بعد عروسی حامله شده بود ما جفتمون یه شهر دیگه دانشجو بودی ...

شما هم تفکرت دست کم ازون نداره ننه.خب بعضییا چون نازایی دارن توو خانواده زودتر اقدام میکنن‌دلیل بر عیب داشتن هیچکدومتون نیس.مسابقس مگه

بعضیا هر کار دلشون میخواد میکنن؛ بعد میگن ما دلمون صافه. انگار دل ما فرفریه!
2706