2726

ناشکری نکن عزیزم .دعات خیلی بده.من اگه توبدترین شرایط بودم دعابرای مرگ خودم نکردم

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ناشکری نیست مگه من خواستم تواین دنیابیام اصلامن ناشکرم من کافرم 

ماهیچکدوممون نخواستیم بیایم تواین دنیا.خواست خدابوده.همه مشکل دارن عزیزم حتی بدترین شاید بزرگتر از مشکل تو

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    

اگه بدونی بعضیا چقد ضجر میکشن اما آرزوی مرگ نمیکنن .ان شاءالله درست میشه شرایطتت مشکلت .

2706