2726
عنوان

کیا از نزدیک ی کرونایی دیدن؟

273 بازدید | 14 پست

بردارم دیشب اول ی معده درد داشت بعد شد سردرد اخرشم گفت گلوم درد میکنه الانم گلوش درد میکنه و میگه بدنم خستس

ممکنه علایم کرونا باشه؟

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم

یه زنگ بزن ۴۰۳۰ یا ۳۸۳۹ مطمئن بشی

من بابابزرگم کرونا داره

ولی هر کس با ی علامتی شروع میشه

به خودم آمدم انگار تویی در من بود...این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود (:                                    میشه دعا کنی زودتر به عشقم برسم و ازدواج کنیم؟!  مرسی گلی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

از شب انتخابات تا الان همیشه گلو درد دارم گلویم میخاره و بعضی وقتها سرفه میکنم باور کنید راست میگم  کلا احساس کرونایی دارم از استرس 😂😂😂😂

خیلی وقته حرفهای دیگران اذیتم نمیکنه میخوام سال 99 پر رو، پوست کلفت،و بیخیال زندگی کنم اما میخوام رک باشم جواب بدم مظلوم نباشم  و خودخوری نکنم💪💪💪💪  
خودمو دیدم خیلی نزدیک بو د دیگه😂😂

الکی 😂😂😂

خیلی وقته حرفهای دیگران اذیتم نمیکنه میخوام سال 99 پر رو، پوست کلفت،و بیخیال زندگی کنم اما میخوام رک باشم جواب بدم مظلوم نباشم  و خودخوری نکنم💪💪💪💪  
رییس دانشگاه علوم پزشکی قم گفته کرونا داره یه سری علایم دیگه ای نشون میده علایمی مانند درد کتف سردرد ...

مطمنید  من از دیروز درد شدید کتف و شانه و خستگی مفرط و شدید دارم 

خدایااا  خیلی به کمکت نیاز دارم کمکم کن

مطمنید  من از دیروز درد شدید کتف و شانه و خستگی مفرط و شدید دارم

https://www.tasnimnews.com/fa/news/1399/01/19/2238639/هشدار-رئیس-دانشگاه-علوم-پزشکی-قم-پیرامون-تغییر-علائم-بالینی-ویروس-کرونا-مردم-قرنطینه-خانگی-را-ادامه-دهند

2706