2733
2739
بنظرم عروسی مجلل نباشه طلاهاتو خوب بگیری بهتره...چون عروسی فقط واسه بقیه هس برای عروس داماد یه عکس م ...

خب طلاهم اومدیم و مشکل مالی پیش اومد شوهرم خواست بفروشه اونوقت نه عروسی درست حسابی داشتم نه طلا برام مونده 

خب طلای درشت برا کلاس گذاشتن هس ادم خودش لذتی نمیبره از داشتنش ولی ظریف قشنگه 

بله‌‌دقیقا‌همینطوره‌که‌گفتین‌😅..خیلی‌هادوروبرمن‌هستن‌که

نامزدکردن‌..برای‌کلاسش‌طلای‌‌درشت‌وگنده‌خریدن‌..که‌اصلا‌

مناسب‌سنشون‌هم‌نیست😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا؟ در حد چندتومن مناسبه ک خیلیم ظریف نباشه؟ 

والا راستیش چون طلا خیلی گرون شده من خبر ندارم خودت حساب کن دیگه با گرم وپولش گرمی .....ببین مال منو با اینکه ۶۰ گرمه اما بزرگ هم نشون نمیده 

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚
2731
بله‌‌دقیقا‌همینطوره‌که‌گفتین‌😅..خیلی‌هادوروبرمن‌هستن‌که نامزدکردن‌..برای‌کلاسش‌طلای‌‌درشت‌وگنده‌خر ...

الان من خودم کلی طلای درشت دارم ک فقط تو عروسیا برا کلاس گذاشتن استفاده میکنم ولی لذتی نمیبرم ازشون😂😂😂

والا راستیش چون طلا خیلی گرون شده من خبر ندارم خودت حساب کن دیگه با گرم وپولش گرمی .....ببین مال منو ...

چه قشنگه 

کی خریدی؟ طلا گرمی چندبود اونموقع؟ الان خیلییی گرون شده

اینو ببین برا نمونه کاری به قشنگ یا زشتش ندارم همین الان قیمتش ۳۶ ملیون و خورده مثلا خودت ببین از ای ...

نه این خیلی درشته پس اونی ک من انتخاب کنم بین 20 تا 30 ملیون دربیاد احتمالا

2738
خب طلاهم اومدیم و مشکل مالی پیش اومد شوهرم خواست بفروشه اونوقت نه عروسی درست حسابی داشتم نه طلا برام ...

اولا منفی فکر نکن خواهری انشالله بیشترشم میکنه....نه اصلا هرمشکلی هم باشه بستگی به خودت داره که بفروشیش یانه من از اول به شوهریم گفتم من دوست ندارم هیچ وقت طلا بفروشم خودمم جواهر برداشتم همشونو بمونه برای همیشه ....تا الان هم خداروشکر به کلمه هم نگفته از فروختن ...حتی خونه خریدیم الان ۴۰تومن قرض داریم من به فروختن طلاهام فکرم نکردم داریم بواش یواش جورش میکنیم ....بازم حتی به چشم پس انداز هم نگاش کنی طلا بهتره دیگه ادم داشته باشه به دردش بخوره دل آدم قرص میشه ...اما عروسی مجلل چی هم میان میخورن خوش میگذرونن واسه عروس وداماد فقط خرجش می مونه وفقط بدونه آتلیه....پشت سر آدمم میگن فلان بود فلان...البته اینا نظر منه هرکسی یه نظری داره 

من ظریف بهم میاد ولی همیشه سنگین میخرم شوهرم سنگین بزرگ دوست داره بندازم 😁

عشقا👈لایک نکنید 👉👈حسبی الله🤲🤞دلم یه زندگیو میخواد که مادرم توش از ته دل بخنده ❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗
چه قشنگه  کی خریدی؟ طلا گرمی چندبود اونموقع؟ الان خیلییی گرون شده

من سال ۹۵ تیرماه خریدم ....۱۱۰تومن بود طلا....۱۲ونیم خریده بودیم

2706