2703
2553

البته که سنگین

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
ولی ظریف که قشنگتره 

خب آره بستگی داره واسه چی بخوای بخری 

سرمایه یا خوشگلی 

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞

من ظریف میدوسم 

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2714

من النگو هامو درش برداشتم الان متنفرم ازشون چیزی ک دوس داری بردار ک بعدا پشیمون نشی

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
سنگین .  الان میان میگن ما طلا دوست نداریم بدل میندازیم 😂

من خودم طلا زیاد دارم.. ولی بخوام ازدواج کنم برااینکه خیلی شوهرم اذیت نشه میگم شاید سرویس ظریف بردارم چون بهرحال خودم طلا خیلی دارم 

من النگو نمیخوام بخرم فقط سرویس طلا و حلقه و پشت حلقه

منظورم این ک اگه کلا ظریف دوس داشته باشی سنگین برداری هیچ وقت ب چشت نمیاد من ک اینجوریم 

2706