2733
2734

عمم ۴۲ سالشه و ۱۵ سال با شوهرش زندگی کرد اما چون بچه دار نمی شدن جدا شد چند ماهیه با یه آقایی آشنا شده که مطلقست و یه پسر ۱۵ ساله و یه دختر ۸ ساله داره.بچه هاش با خودش زندگی می کنن و مادرشون یکی دو تا کوچه اونورتر زندگی می کنه هرزگاهی مادرشونو می بینن.علت طلاقو هر کس یه چیزی میگه خود آقا گفته خیانت.پدر آقاهه گفته زنش تا لنگه ظهر می خوابیده.یکی میگه با شغل آقا مشکل داشته زنش.خلاصه علت مشخص نیست.این آقا وضعیت مالی خوبی داره و به عمم قول داده خونه به نامش بزنه و ظاهرا هم خودش و هم بچه هاش خوش اخلاقن.به نظرتون این ازدواج درسته؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعضی از مردا در توجیه طلاقشون خیلی راحت میگن طرف خیانت کرد و خودشونو راحت میکنن!

دیگر هیچکس به فتح نیاندیشید،، دیگر هیچکس به هیچ چیز نیاندیشد،، چه روزگار تلخ و سیاهی،، خورشید مرده بود
2731
بعضی از مردا در توجیه طلاقشون خیلی راحت میگن طرف خیانت کرد و خودشونو راحت میکنن!

حالا بری اصل قضیه رو دربیاری میبینی خودش خیانت کرده زیاد دیدم از این موردا 

🌹🌹🌹به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت...غصه هم میگذرد🌹🌹🌹

علت طلاقو از همسر سابقش بپرسه و با مشاور صحبت کنن

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹
2738
حالا بری اصل قضیه رو دربیاری میبینی خودش خیانت کرده زیاد دیدم از این موردا 

دقیقا👌 هر کی جدا میشه یا میگه خیانت یا اعتیاد😒

دیگر هیچکس به فتح نیاندیشید،، دیگر هیچکس به هیچ چیز نیاندیشد،، چه روزگار تلخ و سیاهی،، خورشید مرده بود

با توجه به اینکه بچه داشته و طلاق گرفته لابد مشکلشون خیلی جدی بوده

کمتر کسی با دوتا بچه طلاق میگیره

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
علت طلاقو از همسر سابقش بپرسه و با مشاور صحبت کنن

دقیقا نمیدونم چرا خیلیا مقاومت میکنن که با زن سابق طرف حرف نزنن در حالی که بهترین کاره چون اون آدم کامل مرد رو میشناسه و میتونه تمام  مشکلاتش رو بدون اینکه خودت تجربه کنی بهت بگه .مرد هم اگه واقعا مشکلی نداشته باشه خیلی راحت میگه برو از زن سابقم بپرس اونی که مقاومت میکنه ایراد از خودشه

خدایا مواظب 
دقیقا نمیدونم چرا خیلیا مقاومت میکنن که با زن سابق طرف حرف نزنن در حالی که بهترین کاره چون اون آوم ک ...

دعوایی هم که پیش میاد آدم باید حرف دو طرفو بشنوه ‌.اینام که طلاق گرفتن همینطور .

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹
2706