2737
2734
عنوان

بیایین فوزولیم گل کرده😄

| مشاهده متن کامل بحث + 961 بازدید | 70 پست
نشی گلمممم حیفییی ک😂 اگه بعضیا بزارن عالی😂 مودونی من کیوم  😂

😘😘😘😘

ن خدایی😂

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهر آینازم 😁😁😁 @برفکی     البته اجی کوچیکشم 😁😁🤣 خیلی ازتو واسم گفته بودمشتاق ...

عه نمیدونسم عضوی اینجا

چی گفته بود🥰🥰🥰🥰

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
2731
2738
تازه اودمش😂😂

عا انقد خوبه اینجا خواهرتم باشه ی حس باحالیه😂😂مث منو نازی

من 20عقد کردم 4ماه بعدش عروسی 

ناراضی نیستم ولی مسولیت های زندگی یکم برام سخته الانم22

( میشه برا سلامتی فندوقم صلوات بفرستی) نی نی خوشگلم مامان جان تو بهترین سوپرایز زندگیم بودی وقتی تو اوج نا امیدی وارد زندگیم شدی نفس مامان انشالله سالم و سلامت ب دنیا بیایی اینو بدون مامانی خیلی دوستت داره 
از شیطونیات میگه همممیشه 😅😅 ب بدبختی راضی کردمش عضوم کرد😁😁😁😁

یکیشو بگو کنجکاوم کردی

خخخخخ😅

عا انقد خوبه اینجا خواهرتم باشه ی حس باحالیه😂😂مث منو نازی

فدات اره خیلی من اون دوتا ابجیم هم هستن خخخ کاربری بزرگه رو میدونم اون واسع منو نمیدونه باز اجی دومیم. کاربریمو میدونه من واسه اونو نمیدونم😃😂😂😂

ولی منو هلنا باهم خوبیم   کاربری هامونو بهم گفتیم😂😂😂

2706