1711
1714
عنوان

شوهرم گفت فردا میریم دادگستری تکلیفمونو مشخص کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1250 بازدید | 69 پست

دادگستری تعطیل هست 😂😂😂

خیلی وقته حرفهای دیگران اذیتم نمیکنه میخوام سال 99 پر رو، پوست کلفت،و بیخیال زندگی کنم اما میخوام رک باشم جواب بدم مظلوم نباشم  و خودخوری نکنم💪💪💪💪  

مامانای زیبا اگه دنبال یه پوست درخشان و شاداب هستین 

این مطلب حتما بخونید

دوشنبه ها تعطیله فقط

ما ایرانیم شما کجایین؟؟😂

شازده کوچولو گفت:آدما کجان؟توی بیابون آدم خیلی احساس تنهایی میکنه                                              مار گفت:کنار آدمام آدم احساس تنهایی میکنه
1718
1710

سلام فردا اگر شوهرت اومد حرفی زد اصلا جوابشو نده واکنش نشون نده ،اگر پیل کرد بگو هر جا دوست داری برو،بعد بدون اینکه بهش بگی برو پیش وکیل پایه یک مشاوره انجام بده،فقط هیچی نگو و خودت ب پای خودت از خونه قهر نکن ،اگر خدای نکرده کتکت زد برو پزشک قانونی نامه بگیر اگر دسترسی نداشتی ب دکتر سریع زنگ بزن پلیس میاد صورت جلسه میکنه ،حرفی ب شوهرت نزن واکنش نشون نده ،ولی برو وکیل و از اشتباهاتش مدرک جم کن ،طلا یا پول اگر داری یا وسیله قیمتی قایم کن ی جا امن ک دسترسی داری بش

دیگران را ببخش ن بخاطر اینکه لایق بخشش هستن بخاطر اینکه تو لایق آرامشی
گفتم چه بهتر بریم 😢ولی دلم نمیاد هیچ وقت بچه هامو ول کنم 

ببین پدر من مهندسه مادرم دندان پزشک، منم تک بچه بودم ، هرموقع دعوا میشد پدرم از اینکه از مادرم کمتر بود میخواست کم نیاره اینو میگفت! ولی مادرم انقد قوی رفتار کرد بالاسرم واستاد حتی تو4سالگی یکبار قهر کرد2ماه رفتیم خونه مادربزرگم ، تا ادم شد بابام! البته مشکل حادی نداشتن هیچوقت از بیکاری میپیچیدن بهم ! کم نیارررررررررر

1436
کتک خیانت نفقه اعتیاد بد اخلاقی و.. کدومش دارد شوهرت؟؟؟

هیچ کدوم ، کتک فقط یه بار اونم من عصبیش کردم ، هیچ وقت خیانت نکرده حتی بارداریم یک سال رابطه نداشتیم ولی به خودش اجازه نداده هیچ وقت ، اعتیاد حتی سیگار و قلیونم نمیکشه فقط عصبیه و فحش میده

لطفاً برای خوشبختی بچه هام یه صلوات بفرستید 😘
ببین پدر من مهندسه مادرم دندان پزشک، منم تک بچه بودم ، هرموقع دعوا میشد پدرم از اینکه از مادرم کمتر ...

من که جایی ندارم قهر کنم برم😢😢😢 هیچوقت خونمو ترک نکردم حتی توی بدترین دعواهامون

لطفاً برای خوشبختی بچه هام یه صلوات بفرستید 😘

خیلی اذیت کرد و حرف زد بگو خونه زندگی و بچه هام من راحتم هیچ جا نمیرم تو ناراحتی برو اقدام کن برو خودتو بزن بی خیالی براش 

دیگران را ببخش ن بخاطر اینکه لایق بخشش هستن بخاطر اینکه تو لایق آرامشی
1651